Práčky Hoover

Práčky Hoover majú štýlový a veľmi elegantný design, ktorý zaujme už na prvý pohľad. Pýši sa modernými technológiami aj perfektnou výbavou. Mnohé modely dokonca môžete hravo prepojiť so smartfónom a ovládať tak práčku vzdialene.

Úsporné programy šetria spotrebu vody aj elektrickej energie. Čo sa týka jednotlivých modelov, tak je možné zaobstarať práčky Hoover v SLIM prevedení, kedy sa hĺbka pohybuje v rozmedzí od 43 do 46 cm, ďalej klasicky hlboké modely, kedy niektoré z nich pojmú až 14 kg špinavej bielizne.

Všetky práčkyHoover

Okrem toho môžete zakúpiť aj kombináciu práčky so sušičkou. Každý jednotlivý model je niečím zaujímavý. Ostatne práčky ponúkajú mnoho cyklov prania, vrátane špeciálnych ako je napríklad program All in One, ktorý je určený na rýchle vypranie pri vysokej úrovni starostlivosti.

K dispozícii sú aj ďalšie zaujímavé programy, ako napríklad Antialergénna starostlivosť pre hĺbkové čistenie, Rýchla starostlivosť, kedy je možné vyprať iba za 14 minút, Starostlivosť pre osvieženie bielizne s dotykom pary, ale aj Fitness starostlivosti pre pranie športového oblečenia. Hygienický cyklus zaistí pranie bielizne až na 60 stupňov, aby bolo zbavených všetkých nežiaducich baktérií a alergénov.

Pračky Hoover majú štýlový a veľmi elegantný design, ktorý zaujme už na prvý pohľad. Pýši sa modernými technológiami aj perfektnou výbavou. Mnohé modely dokonca môžete hravo prepojiť so smartfónom a ovládať tak práčku vzdialene.
Úsporné programy šetria spotrebu vody aj elektrickej energie. Čo sa týka jednotlivých modelov, tak je možné zaobstarať práčky Hoover v SLIM prevedení, kedy sa hĺbka pohybuje v rozmedzí od 43 do 46 cm.

Okrem toho môžete zakúpiť aj kombináciu práčky so sušičkou. Každý jednotlivý model je niečím zaujímavý. Ostatne práčky ponúkajú mnoho cyklov prania, vrátane špeciálnych ako je napríklad program All in One, ktorý je určený na rýchle vypranie pri vysokej úrovni starostlivosti.

K dispozícii sú aj ďalšie zaujímavé programy, ako napríklad Antialergénna starostlivosť pre hĺbkové čistenie, Rýchla starostlivosť, kedy je možné vyprať iba za 14 minút, Starostlivosť pre osvieženie prádla s dotykom pary, ale aj Fitness starostlivosti pre pranie športového oblečenia. Hygienický cyklus zabezpečí pranie prádla až na 60 stupňov, aby bolo zbavených všetkých nežiaducich baktérií a alergénov.

Práčky Hoover s predným plnením

Starostlivosť o odevy majú tieto práčky tak povediac v malíku. K dispozícii máte nielen klasické programy, ale aj špeciálne pracie cykly, ktorých úlohou je bielizeň dezinfikovať, ale zároveň sa starať o všetky druhy tkanín a udržiavať farby oblečenia vo vynikajúcej kondícii. Spoľahlivosť, skvelý výkon a dlhú životnosť zaisťuje moderný invertorový motor.

Všetky práčky Hoover sú schopné optimalizovať spotrebu vody aj elektrickej energie, to všetko s maximálnou ohľaduplnosťou voči životnému prostrediu. Vychytané funkcie a tiež prehľadná aplikácia umožňuje neustály dohľad na práčku a kontrolu každého pracieho cyklu prostredníctvom smartfónu.

Práčky Hoover s vrchným plnením

Už dávno neplatí, že by bola práčka plnená vrchom nevhodným konkurentom pre práčky plnené vopred, práve naopak sa teší stále väčšej obľube. Sú ideálnymi pomocníkmi na špičkové pranie všade tam, kde nie je možné mať práčku plnenú vopred.
Môžete sa na ne spoľahnúť, a ešte máte istotu, že budú mať minimálnu spotrebu energie a nebudú zbytočne hlučné. Disponujú kompletnou ponukou pracích cyklov, ktoré zaistia nielen dokonale čistú bielizeň, ale aj zachovanie kvality jednotlivých látok/vlákien i farieb.

Práčky majú šesticu pracích cyklov venovaných starostlivosti a hĺbkovému čisteniu. Samozrejmosťou je aj prepojenie so smartfónom prostredníctvom NFC a funkciu One Touch. Technológia KG Mode Plus optimalizuje dĺžku pracieho cyklu, ale aj spotrebu vody a elektrickej energie, aby presne zodpovedala aktuálnej náplni bubna.

Nechýba tiež All In One, čo je inovatívny systém na rozpúšťanie pracieho prášku s vodou v špeciálnej komore, odkiaľ je kropená bielizeň v priebehu prania. Vrchom plnené práčky Hoover ponúkajú 4 rýchle cykly s pomocou ktorých sa dá vybrať počas hodiny.

O značke Hoover

Spoločnosť Hoover vznikla roku 1098 v New Berlin, čo je dnešný Canton v americkom Ohiu. Hoci pôvodne sa táto značka orientovala na upratovacích pomocníkov, netrvalo dlho a zrodila sa kategória obsahujúca produkty určené na starostlivosť o bielizeň. Okrem voľne stojacich práčok s predným plnením a práčok s vrchným plnením, sa objavili aj práčky so sušičkou av dnešnej dobe tiež populárne múdre práčky.

Práčky Hoover môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo