Práčky Indesit

Kto by práčky Indesit nepoznal, však sú známe vďaka funkčnému a veľmi modernému dizajnu, ktoré sú ruka v ruke s inovatívnymi technológiami. To je tiež dôvod, prečo si ich obstaraním zaisťujete minimálnu spotrebu elektrickej energie i vody, ale zato maximálne dokonalé výsledky prania spolu s dokonalou starostlivosťou o všetky tkaniny. Inteligentný senzor, ktorým disponuje technológia Smart optimálne nastaví spotrebu vďaka automatickému rozpoznaniu množstva bielizne v bubne.

Všetky práčky Indesit

Energy Saver oproti tomu šetrí takmer 70 % energie vďaka praniu menšieho množstva bielizne v studenej vode, kedy je zmenená rotácia bubna pre lepšie výsledky. Pri práčkach Indesit je skvelá aj funkcia Eco Time, ktorá sa hodí na vypranie až 3 kilogramov mierne zašpinenej bielizne, čím sa usporí až 20 % vody. Všetky práčky, ktoré táto značka uvádza na trh, majú vo výbave špeciálne programy, ktoré držia tempo so životným štýlom každého zákazníka.

Ako príklad uveďme programy ako Šport, Športová obuv, Jeans, Outwear a ďalšie. Z modelov sú v ponuke štandardné, slim a ultraslim. Posledné menované majú hĺbkou len 33 cm. Kapacita prania, respektíve bubna sa pri jednotlivých práčkach pohybuje v rozmedzí 4 až 9 kilogramov špinavej bielizne.

O značke

Značka Indesit pôsobí na trhu od roku 1987, kedy naň prvýkrát vtrhla a momentálne patrí k TOP spoločnostiam, ktoré pôsobia v oblasti domácich spotrebičov. Pod logom Indesit nájdete celý rad produktov – práčky, sušičky, kombinácia práčok so sušičkami, umývačky riadu, chladničky, mrazničky, sporáky, rúry, varné dosky a mnoho ďalších.

Indesit sa po celú dobu svojho fungovania snaží maximálne uľahčiť život každému užívateľovi, ktorý zakúpi niektorý z produktov so znakom I v kruhu, teda Indesit, napokon to hlása aj ich heslo – My pracujeme, vy žite.

Napríklad rad chladničiek Trilogic uľahčí rozhodovanie, ako vo vnútornom priestore umiestniť jednotlivé potraviny. Máte možnosť ich ukladať do klasického chladiaceho priestoru, ďalej do mrazničky, kde sa dá použiť aj hlboké mrazenie alebo tiež do špeciálneho tzv. tretieho boxu, ktorý je umiestnený medzi chladiacou a mraziacou časťou. Podobne sú na tom aj práčky Indesit, kde napríklad kolekcia Prime pomáha šetriť spotrebu energie vďaka mnohým technológiám.

Práčky Indesit môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo