Snowboardy Gravity

Snowboardy Gravity ponúkajú špičkovú kvalitu, elegantný dizajn a špičkové spracovanie. V ponuke nájdete dámske, pánske aj detské. Každá jednotlivá doska má charakteristickú konštrukciu, ktorá presne zodpovedá jej určeniu.

Všetky snowboardy Gravity

Prehnutie Camber vždy zaisťuje vysoko stabilnú jazdu aj po hrane, dokonalú presnosť, čo najlepšiu pružnosť pri odraze do skoku. Oproti tomu prehnutie Camrock zmierňuje tlak všetkých kontaktných miest na pätke a špičke, takže je jazda voľnejšia.

Camber zóny pod viazaním zaistí ďaleko lepšiu kontrolu jazdy po hrane, rovnako ako ideálny pop. Klasické Rocker prehnutie sa najlepšie hodí pre začiatočníkov, pričom jeho hlavnou úlohou je podporiť plynulú jazdu a pomôcť počas iniciácie oblúka.
Všetky snowboardy sú pripravené na okamžité použitie, pretože z výroby vychádza plne navoskované. Snowboardy Gravity sú vyrábané v Rakúsku, TOP modely sa vyrábajú v známej továrni Elan.

O značke Gravity

Značka Gravity vznikla v roku 2003 a založila ju skupina fanúšikov snowboardu. Vďaka tomu, že všetky návrhy na snowboardy vrátane dizajnu obstarávajú skúsení snowboardisti, ktorí sa pri tomto športe pohybujú po mnoho rokov, dosahujú výrobky tejto značky tie najlepšie výsledky. Aktuálne nájdete pod značkou Gravity nielen snowboardy, ale aj ďalšie vybavenie, ako snowboardové topánky, viazanie atď.

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo