Snowboardy Nitro

Snowboardy Nitro sú známe tým, že vynikajú vysokou kvalitou a mnohými inováciami. Všetky „dosky“ poskytujú maximálny komfort, zábavu, rovnako ako špičkovú jazdu. Ich sloganom je Built For Good Times a toho sa drží od samého začiatku svojej existencie.

Všetky snowboardy Nitro

Výhodou je, že na vývoji a výrobe všetkých snowboardov sa podieľajú skutočne profesionálni snowboardisti, vďaka ktorým sú výrobky precízne a dokonale vyladené. V tíme nájdete také zvučné mená ako Elias Elhardt, Eero Ettala, Christy Prior alebo aj Marcus Kleveland.

Na výber máte dámske, pánske aj detské. Dobré je, že sú používané iba tie najkvalitnejšie materiály, spracovanie je bezchybné a premyslené do posledného detailu.

O značke Nitro

Značka Nitro vznikla roku 1990 v americkom Seattli a jej zakladateľmi boli Tommy Delago a Sepp Ardelt. Ich vášňou bol snowboarding, čo bolo tiež predpokladom na založenie tejto spoločnosti. Záľubu v tomto športe preniesli do bussinesu a rozhodne sa to vyplatilo. Medzi výrobcami sa radí k tým vôbec najlepším a najúspešnejším vôbec.

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo