Sušičky bielizne Bosch

Sušičky Bosch sú považované za vôbec najspoľahlivejšie spotrebiče tohto typu na celom trhu. Patrí do kategórie kondenzačnej s tepelným čerpadlom, čo sú v podstate najžiadanejšie modely.

Spoločnosť Bosch si dokonca nechala patentovať kondenzátor SelfCleaning Condenser. Úlohou tohto kondenzátora je rovnako ako pri iných sušičkách zachytávanie vody do kondenzátora. Rozdiel je v tom, že sušičky Bosch túto vodu následne použijú na automatické čistenie.

Všetky Sušičky bielizne Bosch

Pokiaľ ide o programy, tam je výbava veľmi slušná, takže máte z čoho vyberať. K dispozícii bývajú aj rôzne špeciálne programy. Zaujímavý je napríklad program Perie, s ktorým sa môžete stretnúť len u vybraných výrobcov a ktorého schopnosti oceníte, najmä keď budete sušiť staršie periny či páperové bundy.

Pokiaľ by sme hľadali nejakú slabinu, sú na tom staršie modely sušičiek Bosch trochu horšie so spotrebou elektrickej energie, ale to nám zase vynahradí dostatočnou kapacitou, ale aj prijateľnou hlučnosťou. Nutné podotknúť, že najnovšie kondenzačné sušičky Bosch už majú množstvo plne automatických funkcií, ktoré nielen, že pomôžu ušetriť veľa drahocenného času, ale tiež už spotrebujú oveľa menej elektriny, dosahujú skvelé výsledky sušenia a ešte sú šetrné voči životnému prostrediu.

O značke Bosch

Spoločnosť Bosch bola založená Robertom Boschom v Stuttgarte. Dielňa, určená pre jemnú mechaniku a elektrotechniku bola základným kameňom dnes už veľmi rozvetvenej skupiny, ktorá má svoje pevné miesto na trhu hneď v niekoľkých oblastiach. Na našom území prebehol úplne prvý obchod Roberta Boscha na konci 19. storočia, zatiaľ čo prvú pobočku si u nás otvoril v roku 1920 a to v Prahe. Značku Bosch poznáme v rámci automobilového priemyslu, výrobných závodov, techniky budov, spotrebnom tovare aj priemyselnej technike.

Pokiaľ ide o spotrebný tovar, tam je Bosch lídrom v produkcii malých aj veľkých elektrospotrebičov pre domácnosť. Môžete tak zaobstarať práčku, sušičku, umývačku riadu, chladničku, ale aj rôzne menšie spotrebiče, ako sú kuchynské roboty, prístroje na prípravu kávy, lisy na ovocie, odšťavovače, žehličky, vysávače, sušiče vlasov a mnoho ďalších.

Sušičky bielizne Bosch môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo