Vysávače Samsung

Vysávače Samsung sú známe veľmi slušným výkonom sania, vďaka ktorému je zaistené optimálne upratovanie všetkých typov podláh. Niektoré vysávače je dokonca možné ovládať prostredníctvom smartfónu. Vreckové vysávače majú nielen vyšší sací výkon ako napríklad robotické, ale aj energetickú účinnosť, upozornia vás, že majú plné vrecko, umožňujú otočiť hadicu o 360 °, niektoré modely majú cyklónový filter alebo protialergické prevedenie.

Všetky vysávače Samsung

Pri bezvreckových vysávačoch je podstatný objem nádoby, ktorý sa pohybuje medzi 1,3 – 2 litrami, záleží samozrejme na zakúpenom type. Disponujú nádobou Easy Dustbin, tá umožňuje jednoduché a úplne bezproblémové čistenie. Tento typ vysávačov tiež disponuje ochrannou vrstvou furniture guard, tá zabráni prípadnému poškriabaniu nábytku. Poteší tiež filter hubovitého typu, ktorý je schopný zachytiť jemný prach a bez problémov sa dá umyť.

Tyčové vysávače sú oproti tomu ľahučké, obratné a dobre sa skladujú. U všetkých nájdete vo výbave Li-on batérie, pri tej je výhoda, že udrží vysávače v chode až 30 minút. Keď odoberiete telo z celej konštrukcie vysávača, máte v tej chvíli ručný vysávač, ktorým očistíte čalúnenie alebo napríklad sedačky v aute.

Robotické vysávače majú inovatívny senzor FullView Senzor, vďaka ktorému je spotrebič schopný nájsť úzke miesta aj prekážky a to naprieč veľmi širokým priestorom. Vo väčšine prípadov sa ľahko dostanú aj na ťažko dostupné miesta. Robotické vysávače je možné ovládať pomocou Smartphonov a to aj na veľmi veľké vzdialenosti.

O značke Samsung

Značka Samsung si udržuje už po mnoho desaťročí stabilnú pozíciu na trhu a neustále svojich zákazníkov prekvapuje rôznymi inováciami, rovnako tak aj ďalšími typmi spotrebičov a rôznych zariadení. Najviac sa angažuje v oblasti digitálnych zariadení a médií, kde je jednoznačne lídrom.

Samsung operuje v mnohých oblastiach, najmä pokiaľ ide o audio a video techniku, televízie, mobilné telefóny a mnoho ďalších. Samozrejmosťou je aj distribúcia veľkých domácich spotrebičov, ako sú chladničky, sušičky, práčky, ale aj ostatné domáce spotrebiče, kam patria napríklad mikrovlnné rúry, sušičky, tablety, už spomínané vysávače, outdoorové kamery a tak ďalej.

Vysávače Samsung môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo