Vysávače Sencor

Pokiaľ ide o vysávače Sencor, dokážu hravo konkurovať aj značkám zvučnejších mien. Môžu sa totiž pochváliť skvelým výkonom, kvalitným vysávaním aj potrebným stupňom filtrácie.

Všetky vysávače Sencor

Pod značkou Sencor narazíte na trhu na vreckové vysávače, bezvreckové vysávače, ďalej kombinované a viacúčelové vysávače, robotické vysávače, tyčové vysávače a ručné akumulátorové vysávače. Samozrejmosťou je aj všemožné príslušenstvo (klasické papierové či textilné vrecká do vysávača, HEPA filter, univerzálna turbohubica, rôzne sady filtrov atď.).

Každý jednotlivý vysávač má svoje špecifické vlastnosti a podľa nich potom vyberáme ten model, ktorý nám najviac vyhovuje. Vysávače Sencor tak môžu mať teleskopickú trubicu, päťstupňový systém filtrácie, umývateľný výstupný mikrofilter, elektronickú reguláciu sacieho výkonu, indikátor naplnenia vrecka na prach, ďalej systém cyklónovej filtrácie HEPA, ECO motor a mnoho ďalších zaujímavých vychytávok a funkcií.

O značke Sencor

Spoločnosť Sencor bola založená roku 1969 v Japonsku. Názov je vlastne spojením japonského slova tisíc sŕdc (SEN) a latinského srdca (COR). Už od začiatku sa tak okrem tradičnej pracovitosti, vysokej disciplíny a puntičkárstva, pridávalo odvážne srdce, túžba a presne stanovená vízia.

Od začiatku bola samozrejmosťou kvalita každého jednotlivého výrobku, ale aj šírka sortimentu, charakteristický a úplne originálny dizajn, pestrá škála farieb, dokonalé a často až unikátne vlastnosti aj dostupnosť. V 70. a 80. rokoch značka exportovala po celej Ázii a následne aj do Európy. Krok za krokom rozširovala svoje trhy tak, že sa dostala na všetkých 5 kontinentov.

Najväčším hitom sa vtedy stali kazetové magnetofóny a autorádiá, a to najmä vo Veľkej Británii, kde boli hitom zo všetkého najskôr, následne potom po nich šalela celá Európa. Triumfom značky Sencor bol vtedy viacstopový stereo magnetofón, ktorý bol prvý svojho druhu a na trh sa dostal v roku 1972. Po celý čas sa navyše Sencor riadil heslom – Prečo by človek nemohol mať svojich elektronických pomocníkov rád, ktorého sa v podstate drží aj v súčasnosti .

Pokiaľ ide o 90. roky, tie boli pre Sencor dôležité v tom, že sa spoločnosť stala európskou firmou az Európy je aj riadená. Produkty aj naďalej vyrába v Ázii, ale už aj v európskych krajinách. Dnes dodáva výrobky do viac ako 25 krajín z celého sveta a bez problémov drží krok so súčasnými trendmi aj s inovatívnymi technológiami.

Portfólio výrobkov zahŕňa niekoľko sortimentných skupín, ako je spotrebná elektronika, kancelárska technika, domácnosť, mobily a tablety, zdravie a krása, atď., navyše svoj sortiment neustále rozširuje. Sencor je známy najmä pestrosťou farieb, ľahko tak zaobstaráte ružový, zelený, fialový alebo napríklad modrý kuchynský robot, ručný mixér a podobne.

Vysávače Sencor môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo