Vysávače Eta

Vysávače ETA boli vždy najdôležitejším produktom tejto značky a už od začiatku vynikajú kvalitou spracovania, nízkou hlučnosťou, dokonalou filtráciou a hlavne množstvom príslušenstva. Zaobstarať môžete klasické vreckové vysávače, bezvreckové vysávače, tyčové a ručné vysávače, tie sú obľúbené vďaka ich praktickosti a nakoniec aj viacúčelové vysávače, ktoré sa dajú využiť pre rôzne prevádzky, rozsiahlejšie priestory, ale tiež napríklad v hoteli a ďalších zariadeniach tohto typu.

Všetky vysávače ETA

Pokiaľ ide o rôzne technológie, funkcie atď., tam sa to samozrejme líši podľa modelu. Zo všeobecného pohľadu tak narazíte na vysávače, ktoré majú svetelnú signalizáciu nabíjania, HEPA filter, mokré aj suché vysávanie, cyklónový filtračný systém, umývateľné filtre, aktívnu ochranu chrániacu motor proti spáleniu, signalizáciu plnosti prachového vrecka, poistku proti chýbajúcemu vrecku, elektro , rôzne hubica (rotačnú parketovú, štrbinovú, vankúšovú a ďalšie).

Každý jednotlivý model je niečím výnimočný a záleží len na tom, ktorý napokon zvolíte. Tak či tak patria vysávače ETA medzi elitu.

O značke Eta

Tradičná česká značka ETA vznikla pôvodne ako Elektrotechnická akciová spoločnosť ESA. Počas 2. svetovej vojny ju založil Ján Prošvic a na začiatku sa špecializovala najmä na výrobu žehličiek. V priebehu 60. rokov sa potom premenila na dnes už nezabudnuteľnú značku ETA.

Postupne sa vypracovala na najväčšiu a najúspešnejšiu spoločnosť u nás. Navyše sa zbavila typického zaškatuľkovania, kedy bola pre verejnosť známa len ako výrobca žehličiek či vysávačov, a začala s výrobou kuchynských spotrebičov, ale aj produktov určených pre osobnú starostlivosť a krásu.

Dnes už je sortiment skutočne bohatý a neexistuje snáď takmer žiadny spotrebič do kuchyne, na ktorom by nebolo možné nájsť značku ETA.

Zaobstarať tak môžete vedľa vysávačov a žehličiek tiež parné hrnce, panvice na pečenie, mixéry, variče, ručné šľahače, rýchlovarné kanvice, sendvičovače, sušičky na ovocie, teplovzdušné ventilátory, kávovary, domáce pekárne, fény, fritézy, jednodverové chladničky mikrovlnné rúry, kuchynské roboty, lisy na ovocie a mnoho ďalších. Ak chcete pomocníka do kuchyne s českými koreňmi, potom je to jedine ETA.

Vysávače môžete Eta nakúpiť v týchto e-shopoch: Mall.sk a Alza.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo