Vysávače Rowenta

Vysávače Rowenta sú charakteristické vskutku vysokou účinnosťou, odolnosťou aj kvalitou a výnimočne nízkou hlučnosťou. Prechádza náročnými testami, ktoré sú zárukou minimálne 10 rokov používania a to pri intenzívnej záťaži. Samozrejmosťou sú výkonné ekologické motory a tiež prvotriedna filtrácia vzduchu, vďaka ktorej môžu vysávače Rowenta používať aj alergici alebo majitelia domácich miláčikov.

Všetky vysávače Rowenta

Na trhu narazíte na tyčové bezkáblové vysávače, známe svojim výkonom, praktickosťou a zabezpečením optimálneho upratovania bez toho, aby vás obťažoval kábel či sáčok, ďalej ručné bezkáblové vysávače ideálne pre rýchle a jednoduché obstaranie drobnejších upratovacích povinností. Potom sú tu vysávače wet & dry pre dokonalé upratovanie všetkých podláh, kedy je pri niektorých modeloch možné využiť aj pary.

Vreckové vysávače sú klasickým sortimentom, pri ktorom sa spája nízka hlučnosť, skvelý výkon a skvelá filtrácia, tým aj lepšia úroveň hygieny. V neposlednom rade nechýbajú ani bezvreckové vysávače dosahujúce perfektné výsledky, majú nízku hlučnosť a prvotriednu filtračnú technológiu s dlhou životnosťou. Odstraňujú aj špinu, ktorá je zanesená vskutku veľa do hĺbky a nezastaví ich ani náročnejšie a rozsiahlejšie nečistoty, navyše si poradia s akýmkoľvek povrchom.

O značke Rowenta

Spoločnosť Rowenta vznikla roku 1884 v Nemecku, kedy ju založil Robert Weintraud av prvopočiatku sa zaoberala výrobou fajčiarskych a toaletných potrieb, ako aj písacích strojov. Bola to práve táto spoločnosť, ktorá v roku 1949 uviedla na trh žehličku s termostatom, prvú svojho druhu, a tiež prvú naparovaciu žehličku roku 1957.

Je dobré spomenúť, že spoločnosť Rowenta patrí do skupiny SEB, v ktorej sa združujú aj ďalšie značky ako napríklad Tefal, Moulinex a ďalšie. Táto skupina sa zaoberá rozvojom a zdokonaľovaním malých domácich spotrebičov a to vo viac ako 120 krajinách sveta.

Všeobecne sa dá povedať, že pod značkou Rowenta zaobstaráte okrem vysávačov či žehličiek, tiež ventilátory, zastrihávače vlasov a chĺpkov, epilátory, fény, čističky vzduchu a mnoho ďalších drobných spotrebičov.

Vysávače Rowenta môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo