Vysávače Concept

Vysávače Concept patria k praktickým a veľmi efektívnym pomocníkom pri upratovaní domácnosti. Ostatne čisté podlahy, či už máte koberce alebo akúkoľvek tvrdú, je základným kameňom každého domova.

Všetky vysávače Concept

Tyčové vysávače Concept

Pokiaľ si potrpíte na rýchle, efektívne a jednoduché upratovanie podláh, potom sú pre vás tyčové vysávače Concept tým pravým. Majú nízku hmotnosť, dobre sa skladujú a manipulácia s nimi je maximálne jednoduchá a bezproblémová.

Vzhľadom na to, že sú vybavené ručnou odnímateľnou jednotkou, ktorú je možné jednoducho použiť na horšie dostupných miestach, ale aj na odpratanie omrviniek zo stola alebo na upratovanie interiéru vášho vozidla.

Niektoré modely sú schopné vysať aj vytrieť súčasne, takže vám bude upratovanie trvať o 50% menej času. Na svoje si prídu aj majitelia chlpatých domácich maznáčikov, pre ktorých sú pripravené modely disponujúce špeciálnymi kefami, priamo určenými na upratovanie zvieracej srsti.

Antibakteriálna UVC hubica je zase vhodná pre alergikov a rodiny, kde sú malé deti. Táto špičková hubica totiž dokáže v priebehu vysávania zničiť baktérie, mikroorganizmy, roztoče aj plesne.

Najlepšie hodnotené tyčové vysávače

 1. Tyčový vysávač VP6020
 2. Tyčový vysávač VP6200
 3. Tyčový vysávač VP4150
 4. Tyčový vysávač VP4080
 5. Tyčový vysávač VP4136

Vreckové a bezvreckové vysávače Concept

Títo univerzálni pomocníci upratajú vaše podlahy na výbornú a vôbec sa pri tom nezapotia. Pokiaľ ste si nevybrali robotický či tyčový, tieto si určite zamilujete. Na výber sú ako klasické vreckové, tak bezvreckové vysávače, ktorým hovoríme tzv. cyklónové.

Ak majú tieto vysávače Concept niečo spoločné, potom je to rozhodne špičkový sací výkon, minimálna spotreba elektrickej energie a vysoko kvalitná filtrácia. To je pozitívne informácie pre astmaticky a alergikov.

Majú dosť bohatú ponuku príslušenstva, vďaka čomu poskytujú univerzálne služby pre každú domácnosť a vôbec neriešia, aký typ podlahy doma máte. Nezľaknú sa dokonca ani kobercov. Nechýbajú modely špeciálne vyrobené pre domácnosti so zvieratami, spolu so špeciálnymi kefami a inými nástavcami, napríklad na čalúnenie.

Medzi príslušenstvom nájdete aj špeciálnu kefu, ktorá hravo likviduje zvieracie chlpy z kobercov i čalúnenie. Perfektný je tiež nadstavec na ošetrenie kôre a srsti domácich maznáčikov.

Najlepšie hodnotené vreckové a bezvreckové vysávače Concept

 1. Bezvreckový vysávač RADICAL Animal 800 W Concept VP5243
 2. Vreckový vysávač Trooper Concept VP8091
 3. Bezvreckový vysávač Furious Animal 800 W Concept VP5151
 4. Vreckový vysávač Groovy home Concept VP8337
 5. Vreckový vysávač Concept VP8033
 6. Vreckový vysávač Refresh Animal Concept VP8223
 7. Vreckový vysávač Bello 700 W Concept VP8350

O značke Concept

Spoločnosť Concept bola založená v roku 1991. Jej zakladateľom je Henrich Valenta, ktorý je zároveň aj vlastníkom samostatnej značky elektrospotrebičov Concept. Pôvodne totiž firma fungovala ako distribútor elektrospotrebičov, ktoré sem dovážala z Nemecka pod menom ELKO.

V rovnakom roku otvára v Chocni úplne prvú úplne súkromnú predajňu, kde ponúka domáce spotrebiče. Netrvalo dlho a už o 4 roky neskôr, teda roku 1995 predstavuje značka Concept svoj prvý ručný šľahač, ktorý bol vyrobený v Nemecku.

Na trhu sa objavuje ako Concept 100 Plus. Dokonca dochádza k otvoreniu/založeniu prvej pobočky na Slovensku, a to konkrétne v Trenčíne. Postupne sa ponuka spotrebičov začína rozširovať av roku 2001 bolo možné zaobstarať pod značkou Concept rýchlovarnú kanvicu, konvektor, vlasovú techniku, ale aj prvé vysávače.

Dá sa povedať, že spoločnosť Concept rozhodne nezaháľa a neustále sa rúti dopredu. To je tiež dôvod, prečo došlo k postaveniu a slávnostnému otvoreniu špičkového moderného logistického centra v Chocni, ku ktorému došlo v roku 2003.

Hneď o rok neskôr sa otvorili dvere novej poľskej pobočky vo Wroclavi. Štyri roky potom, teda roku 2008, uzrú svetlo sveta vstavané spotrebiče, medzi ktorými boli sporáky, umývačky riadu aj chladničky. Henrich Valenta dobre vie, čo taká česká domácnosť potrebuje a aký spotrebiče sa hodia do slovenskej kuchyne.

Takže keď v roku 2015 priniesla značka Concept na trh obľúbené americké chladničky, boli špičkovo vyladené a prispôsobené potrebám a celkovej koncepcii českej rodiny. Netrvalo dlho a prišla aj prvá skúsenosť v rámci televízie, k čomu došlo v roku 2016.

V roku 2017 bola uvedená dizajnová línia Black, White a Sinfonia, vďaka ktorým došlo k prepojeniu malých a veľkých domácich spotrebičov. V rovnakom roku získal šnekový odšťavovač LO7065 od Conceptu vysoko prestížne ocenenie na serveri Heuréka, a to Produkt roku 2017. To isté aj v roku 2018 a 2019.

Samozrejme, že sa čakalo aj na robotické vysávače, ktoré dorazili v roku 2019 a ešte ten istý rok došlo k spusteniu aplikácie Concept Varenie. Tá umožňuje vyhľadať si veľa receptov určených špeciálne na použitie s výrobkami Concept.

Rok 2020 priniesol ocenenie spoločnosti Czechdesign pre dizajnovú líniu Titania aj rozšírenie sortimentu na kuchynské drezy a drezové batérie. Samotné výrobky sú pod značkou Concept vyrábané v Turecku, Poľsku, Číne, ale aj v Taliansku.

Napriek tomu, že Concept nie je zodpovedný za ich vývoj, ovplyvňuje dizajn každého výrobku, druh použitého materiálu a mnoho ďalších zásadných faktorov.

Vysávače môžete Concept nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo