Vysávače Electrolux

Značka Electrolux vyniká najmä vreckovými vysávačmi, ale pozadu nezostáva ani v prípade tých bezvreckových, tyčových alebo aku. Každý model má svoje charakteristické vlastnosti, na ktoré sa zameriavame pri výbere nového vysávača. Niektoré sú ultratiché, iné majú antialergický program a ďalšie disponujú hubicou, ktorá je priamo určená na vysávanie zvieracích chlpov. Práve na tieto účely bol vyvinutý napríklad vysávač ErgoRapido Animal.

Všetky vysávače Electrolux

Napríklad tyčové aku vysávače sú vybavené patentovaným systémom Brush roll Clean alebo elektrickou hubicou na čalúnenie s unikátnou technológiou UV žiarenia. Výrobca myslí aj na tých zákazníkov, ktorí chcú byť maximálne šetrní voči životnému prostrediu.

Jedná sa o kolekciu vysávačov Green, ktoré sú z prevažnej časti vyrobené z recyklovaného plastu a akonáhle im skončí ich životnosť, budete ich môcť jednoducho recyklovať. Vysávače Electrolux sú istotou, že prach vo vašej domácnosti nebude mať žiadnu šancu, bez ohľadu na to, či vysávate koberce, drevené podlahy atď.

O značke Electrolux

Všetko to začalo v roku 1901, kedy vznikla spoločnosť AB Lux v Štokholm (Švédsko). Tá vtedy vynašla petrolejovú lampu (Lux lampu), určenú na vonkajšie použitie. Svojho času sa využívala hlavne na majákoch a to po celom svete. Počas svojho vývoja sa vypracovala v jednu z najvýznamnejších spoločností produkujúcich veľké a malé domáce spotrebiče.

V súčasnosti vyváža produkty do viac ako 150 krajín po celom svete. Nesmieme zabudnúť, že skupina Electrolux uvádza na trh svoje výrobky pod značkami Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire, ktoré sú všetky súčasťou tejto skupiny.

Okrem spotrebičov na upratovanie ako sú vysávače, zaobstaráte tiež veľa prístrojov na varenie, či už mikrovlnné rúry, odsávače pár, varné dosky, odsávače pár, sporáky, práčky, sušičky, umývačky riadu, chladničky a mnoho ďalších. Zvoliť je možné vstavané spotrebiče, rovnako ako voľne stojace.

Vysávače Electrolux môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo