Vysávače Miele

Vysávače Miele sa radia medzi skutočnú špičku a každý jednotlivý model má svoje charakteristické vlastnosti aj funkcie. Miele sa snaží, aby sa kvalita značky odrážala v samotných výrobkoch, čo je vidieť na každom kroku.

Všetky vysávače majú svoje špeciálne vybavenie, ale ak sa stane, že budete za čas potrebovať úplne iné príslušenstvo, napríklad keď si zaobstaráte psa či mačku, alebo vymeníte podlahovú krytinu, prípadne sa u niekoho z vás zrazu vyskytne alergia na prach, môžete si originálne kúsky dokúpiť aj dodatočne, u Miele to nie je žiadny problém.

Čo sa týka druhov vysávačov, tak Miele ponúka podlahové vysávače s klasickými krivkami, ktoré vďaka kolieskam putujú všade tam, kam si ich vezmete bez toho, aby ich bolo nutné nejako ťahať. Ďalej sú to ručné vysávače, tie sa zase pýšia tým, že sú ľahučké a veľmi svižné, takže si hravo poradia s každým omrvinkou a inou drobnou nečistotou, navyše sa vtlačia pokojne aj do úzkeho priestoru, kedy je všetko zatarasené nábytkom.

Všetky vysávače Miele

Najväčšou výhodou je, že máte po celý čas ručný vysávač na očiach. Kefové vysávače patria k veľmi výkonným a silným pomocníkom, pričom sú určené pre náročnejších užívateľov. Tieto vysávače sú najväčšími špecialistami na upratovanie odolných a maximálne namáhaných kobercov, ale aj pre tvrdé podlahy, na ktoré sa dajú použiť vo chvíli, keď vypnete kefový valec, čo je taktiež veľmi jednoduché.

Pre tých zákazníkov, ktorí neznášajú vysávanie s akýmkoľvek typom vysávača, sú vhodné automatické robotické vysávače, ktorých práca je vysoko kvalitná, efektívna a pohodlná. Roboti pracujú úplne samostatne a vôbec im nevadí, že sú napríklad sami doma.

Dokonca, aj keď máte domácnosť preplnenú nábytkom, tak si ľahko poradia, pretože používajú navigačný systém Smart Navigation. Pochváliť sa môžu aj systémom Triple Cleaning na zametanie, kefovanie a vysávanie.

Zaujímavý je aj Non-Stop Power akumulátorom, ktorý má parádnu výdrž a to až 120 minút. No a určite nesmieme zabudnúť spomenúť bezvreckové vysávače, pretože aj Miele drží krok s modernou dobou a snaží sa ponúkať všetky typy vysávačov, ako to robí konkurencia.

U vysávačov Miele je samozrejmosťou aj príslušenstvo, čo sme už spomínali v úvode, najmä rôzne podlahové hubice, ako napríklad na tvrdé podlahy, ale aj vrecká do vysávačov Miele, ktoré ľahko zaobstaráte aj vo väčšom balení, tzv. XXL. Tieto vrecká sú zárukou filtrácie až 99,9% jemných prachových častíc.

O značke Miele

Pôvodným miestom pôsobiska bolo samozrejme Nemecko, ale postupom času expandovala spoločnosť Miele na 5 kontinentov. Miele je ako značka dobre známa nielen domácnostiam, ale aj profesionálom, popri malých či veľkých spotrebičoch do domácnosti, sa dajú zaobstarať aj profesionálne stroje určené na dezinfekciu, pranie, umývanie a ďalšie. Značka Miele si dáva záležať na tom, aby jej výrobky boli nielen kvalitné, ale aj odolné s dlhou životnosťou.

Tomu napokon zodpovedajú aj náročné testy práčok zodpovedajúce rovnakému počtu cyklov, ako keď sa používajú 20 rokov. Miele sa môže chváliť mnohými oceneniami v rôznych kategóriách, drží sa aj na popredných miestach v testoch kvality, dizajnu a skvele ich hodnotia aj populárne testy od dTest.

V našej republike začala značka Miele pôsobiť v roku 1991 a to v rámci sídla v Brne. Spoločnosť otvorila dve Miele Gallery, ktoré umožňujú zákazníkom aj priaznivcom tejto značky prezrieť si obľúbené produkty osobne, vyskúšať čo vie a ešte aj využiť poradenský servis, ak by ste si s niečím nevedeli rady.

Popri servise máte istotu, že Miele poskytuje aj náhradné diely, takže sa o svoje spotrebiče nemusíte nikdy obávať. Čo sa týka jednotlivých kategórií spotrebičov, tak pod značkou Miele zakúpite automatické práčky, sušičky bielizne, už spomínané vysávače, umývačky riadu, sporáky, rúry na pečenie, kávovary, odsávače pár, parné rúry, varné dosky, mikrovlnné rúry, chladničky, mraz napríklad mandle či nahrievače riadu, čo uvítajú najmä profesionálne prevádzky ako jedálne, reštaurácie, hotely atď.

Na profesionálnej úrovni ide o prístroje starajúce sa o bielizeň vhodné do čistiarní, práčovní, ďalej stroje na umývanie riadu v rôznych gastronomických prevádzkach, hoteloch, pre zdravotnícke zariadenia, kde sa jedná o techniku na umývanie a dezinfekciu zariadení pre laboratóriá, ordinácie a mnoho ďalších. Skrátka pre značku Miele nie je nič problém, stačí si len vybrať ten správny spotrebič/prístroj/zariadenie.

Vysávače Miele môžete nakúpiť v e-shope: Alza.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo