Práčky Haier

Práčky Haier sú obľúbené najmä vďaka maximálnemu výkonu, ktorý sú schopné dosiahnuť. Sú v súčasnosti tým najlepším, čo sa dá na trhu zaobstarať. S každým jednotlivým modelom môžete vo svojej domácnosti dosiahnuť profesionálne výsledky s každým pracím cyklom.

Všetky práčky sú dokonale inovatívne, elegantné, dizajnovo prepracované a zvládnu nielen špičkové práce, ale zaistia aj hygienicky čistú bielizeň. Práčky Haier disponujú špičkovými technológiami, vďaka ktorým je dobre postarané o každý kúsok bielizne, dokonca o tie najviac chúlostivé látky.

Tieto technológie sú schopné zlikvidovať až 99% baktérií, ktoré sa bežne na bielizni vyskytujú. Samozrejmosťou sú aj veľmi účinné, spoľahlivé a tiché motory. Bielizeň bude vždy krásne čistá, dokonale vypraná, nadýchaná a úžasne voňavá.
Každá funkcia, ktorou práčka disponuje bola vyvinutá tak, aby čo najviac navyšovala životnosť práčky, zlepšovala jej výkonnosť a pomáhala so znížením hluku aj spotreby. Na výber máte práčky s predným plnením, práčky s vrchným plnením, úzke práčky, ktoré zaberú len minimálne miesto a nechýbajú ani práčky so sušičkou.

Všetky práčky Haier

Práčky Haier s predným plnením

Inovatívne práčky s elegantným dizajnom potešia každého, kto chce skutočne čistú bielizeň. Poradia si s akoukoľvek látkou a vždy budú maximálne šetrne. Likvidujú nielen špinu, ale aj baktérie. Poteší tiež maximálne tichý motor.

Práčky Haier sú múdre a bez problémov si poradia s celým pracím cyklom a vyberú ten najvhodnejší program aj najlepšie nastavenie pre vašu bielizeň. Tichý invertorový motor Direct Motion je umiestnený rovno na bubne bez remeňa a má dokonca záruku predĺženú na 12 rokov.

Funkcia Smart Dual Spray a ABT Antibakteriálne ošetrenie udržujú práčku sviežu a stále čistú. Smart Dual Spray vždy vstrekne vodu na tesnenie aj okienko dvierok a zbaví práčku všetkých nežiaducich nečistôt, ktoré na týchto miestach priľnú po každom pracom cykle.

ABT zase zabraňuje tvorbe plesne a baktérií v zásuvke, do ktorej sa dáva prací prostriedok, ale aj na tesnenie dverí. Vybrané modely je možné párovať so smartfónom, aby bolo možné práčku ovládať na diaľku. K dispozícii je aj virtuálny šatník.

Práčky Haier majú tiež parnú funkciu Steam, ktorá sa postará, aby na bielizni nezostali žiadne baktérie a bielizeň nebola pokrčená. Nechýbajú tiež automatické programy, možnosť odloženého štartu, váhová automatika Auto Weight a iné.

Práčky Haier s vrchným plnením

Práčky s vrchným plnením sú ideálnou voľbou všade tam, kde nie je možnosť mať dvierka vpredu. Sú schopné dosiahnuť špičkové výsledky prania aj vo chvíli, keď je v práčke väčšia náplň bielizne. Vrchom plnené práčky sú ľahko plniteľné a jednoducho sa tiež vyprázdňujú.

Vďaka tomu je dosiahnutý optimálny výkon, vynikajúca ochrana bielizne, ale aj nízka spotreba energie. Práčky majú pracie cykly zaisťujúce ochranu vlákien aj čistotu každého jednotlivého kúsku bielizne.

Práčky Haier vo väčšine prípadov disponujú kapacitou 7 a viac kilogramov špinavej bielizne. Pri niektorých modeloch je to až 12 kg. Hlučnosť pri praní sa drží do 55 dB, pričom počas odstreďovania je to až 70 dB. Účinnosť odstreďovania sa radí do triedy B, počet otáčok je v rozmedzí 1 000 do 1 4000 za jednu minútu.

O značke Haier

Spoločnosť funguje už od 20. rokov dvadsiateho storočia a po celú dobu sa snaží vyvíjať špičkové produkty. Centrá pre vývoj a výskum majú na každom kontinente. V celosvetovom meradle majú dokonca prvenstvo v praní. Značka ide neustále dopredu, a to platí aj v prípade práčok. Ostatne časť zisku je vždy investovaná do inovácií.

Práčky Hoover môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Mall.sk a Alza.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo