Práčky Hisense

Práčky Hisense sú ideálne pre každého, kto si potrpí na šetrnosť a úspornosť s dokonalými výsledkami prania. K dispozícii máte mnohé zaujímavé funkcie aj dokonale vyladené programy. Tie sú schopné optimálne prispôsobiť spotrebu vody aj elektrickej energie bez toho, aby sa znížila efektívnosť a účinnosť prania. Naopak je bielizeň čistá, svieža a voňavá.

To, čo si zákazníci na týchto práčkach cenia najviac, je ich špičkový výkon a vysoká spoľahlivosť. Práčky Hisense majú veľmi kvalitné spracovanie a inovatívne programy, ktoré zaistia, že bude dobre postarané nielen o bežnú bielizeň, ale aj o to úplne najjemnejšie.

Všetky práčky Hisense

Všetky modely majú spoločné to, že sa ľahko ovládajú a sú vybavené prehľadným displejom, kde nájdete kompletnú ponuku všetkých nastavených programov. Výrobca garantuje spoľahlivosť, slušný výkon, dostatočne vysoký počet otáčok, ale aj vyhovujúcu kapacitu bubna.

Pre bežné domácnosti sú tieto práčky ako stvorené, pretože perfektne spĺňajú pomer cena/výkon/kvalita. Je dobré spomenúť, že pri hľadaní práčok Hisense, sa vždy zamerajte na kategóriu automatických práčok s predným plnením, pretože tie s vrchným plnením zatiaľ táto značka neponúka.

O značke Hisense

Spoločnosť bola založená v septembri roku 1969 v Číne ešte ako Qingdao No.2 Radio Factory. Skupina Hisense vznikla až v roku 1994. Hoci základným kameňom produkcie tejto značky boli televízory, začala spoločnosť postupne pridávať ďalšie kategórie tovaru, vrátane automatických práčok. U nás sa objavila prvýkrát v roku 2015, pričom produkty sa na našom trhu ukázali roku 2016.

Práčky Hisense môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

      Pridať komentár

      Recenzer.sk
      Logo