Práčky Hisense

Práčky Hisense sú ideálne pre každého, kto si potrpí na šetrnosť a úspornosť s dokonalými výsledkami prania. K dispozícii máte mnohé zaujímavé funkcie aj dokonale vyladené programy. Tie sú schopné optimálne prispôsobiť spotrebu vody aj elektrickej energie bez toho, aby sa znížila efektívnosť a účinnosť prania. Naopak je bielizeň čistá, svieža a voňavá.

To, čo si zákazníci na týchto práčkach cenia najviac, je ich špičkový výkon a vysoká spoľahlivosť. Práčky Hisense majú veľmi kvalitné spracovanie a inovatívne programy, ktoré zaistia, že bude dobre postarané nielen o bežnú bielizeň, ale aj o to úplne najjemnejšie.

Všetky práčky Hisense

Všetky modely majú spoločné to, že sa ľahko ovládajú a sú vybavené prehľadným displejom, kde nájdete kompletnú ponuku všetkých nastavených programov. Výrobca garantuje spoľahlivosť, slušný výkon, dostatočne vysoký počet otáčok, ale aj vyhovujúcu kapacitu bubna.

Pre bežné domácnosti sú tieto práčky ako stvorené, pretože perfektne spĺňajú pomer cena/výkon/kvalita. Je dobré spomenúť, že pri hľadaní práčok Hisense, sa vždy zamerajte na kategóriu automatických práčok s predným plnením, pretože tie s vrchným plnením zatiaľ táto značka neponúka.

O značke Hisense

Spoločnosť bola založená v septembri roku 1969 v Číne ešte ako Qingdao No.2 Radio Factory. Skupina Hisense vznikla až v roku 1994. Hoci základným kameňom produkcie tejto značky boli televízory, začala spoločnosť postupne pridávať ďalšie kategórie tovaru, vrátane automatických práčok. U nás sa objavila prvýkrát v roku 2015, pričom produkty sa na našom trhu ukázali roku 2016.

Práčky Hisense môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

2 komentáre
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
  1. Z vlastnej skúsenosti popravde horšiu práčku ako Hisense som ešte nemal je mi z nej na vracanie prádlo smrdí zle vyperie úplná katastrofa vhodná jedine prať koberce s pod psov tým je to jedno ako to bude opraté aj tak to obser….

  2. Reply
    Bratislav Bartoš 26.2.2024 at 15:08

    Môj názor je že táto práčka vlastne značka je na figu mám automatické plnenie a idem a z toho poraziť nalejem aviváž vydrží dva týždne skoro 3 nalejem tekutý prach y mesiac katastrofa s týmto automatickým plnením inak perie čisto pravdepodobne to nie je domyslené to automatické plnenie vlastne dávkovanie aviváž mi vôbec neberie tekutý prach tak isto šľak má ide trafiť 700 €práčka bol aj opravár Všetko je v poriadku asi zoberiem pucku a opravím ju ja ak si ju neprídu zobrať…. Asi budem prať radšej na Romo….

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo