Tepovače Kärcher

Tepovače Kärcher sú ideálnou voľbou všade tam, kde je domácnosť s nejakým zvieracím miláčikom alebo s malým dieťaťom, prípadne s alergikom. Hodí sa na pravidelné čistenie kobercov, ale aj sedačiek a tomu podobného vybavenia.
Zaistí špičkové vyčistenie až do hĺbky vlákien, či už ide o kobercové podlahy, čalúnenie, matrace, autosedačky, záhradný nábytok a ostatné.

Výhodou týchto tepovačov je hygienická čistota všetkých čistených povrchov, istota, že s pomocou špeciálnych prípravkov zlikvidujete všetky roztoče a mnoho ďalších kladných vlastností.

Všetky tepovače Kärcher

Tepovače Kärcher si poradia aj s tými najodolnejšími druhmi nečistôt a sú schopné ich zlikvidovať z každého textilného povrchu. K dispozícii sú modely, ktoré môžete používať vo vnútorných aj vonkajších priestoroch.

Pracujú rýchlo, efektívne, šetrne a priamo do hĺbky vlákien. Všetky povrchy sú zbavené tukov, nečistôt aj nežiaduceho zápachu.

Najväčšou výhodou tepovačov Kärcher je ich vysoká kvalita, precízne spracovanie, variabilita aj skladnosť. Na výber máte nielen prístroje pre domácnosti, ale aj profesionálne tepovače Kärcher.

O značke Kärcher

Spoločnosť založil v roku 1935 Alfred Kärcher v Stuttgart-Bad Canstatte. Napriek tomu, že na začiatku všetkého bola výroba elektrických pecí, postupne sa sortiment menil, ako sa firma vyvíjala a neustále sa rozširoval.

V súčasnej dobe patrí k špičke v oblasti čistenia, či už ide o zametacie stroje, podlahové umývacie stroje, tepovače, vysávače a ostatných pomocníkov na čistenie podláh a vybavenia.

Tepovače Kärcher môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo