Vysávače Kärcher

Vysávače Kärcher patria k najobľúbenejším na trhu, pretože vynikajú skutočne vysokým výkonom, dlhou životnosťou a hlavne dosahujú prvotriedne výsledky. Popri klasických vysávačoch, rozšírili svoju ponuku aj o úsporné vysávače alebo vysávače pre alergikov disponujúcich vodným filtrom. Multifunkčné vysávače tejto značky sa stanú skvelými pomocníkmi všade tam, kde potrebujete zlikvidovať nežiaduci neporiadok a nechcete si ničiť klasický podlahový vysávač.

Sú vhodné na upratovanie v garáži, dielni, počas rekonštrukcie či renovácie, ale pokojne aj na bežné súkromné potreby. Problém nie sú ani všetky hrubé práce. Na výber máte okrem multifunkčných vysávačov aj tepovače a vysávače na popol a suché nečistoty.

Všetky vysávače Kärcher

Ďalej pod značkou Kärcher zoženiete priemyselné vysávače, tie sú dobré pre komerčné i priemyselné využitie, najmä napríklad pri stavebných prácach atď. Profesionálne vysávače, pri ktorých je samozrejmosťou suché vysávanie, disponujú aj mokro-suchým vysávaním a nechýbajú medzi nimi ani kefové vysávače. Všetky tieto typy sú skvelou voľbou v prípade upratovacích profesionálnych služieb, pre rôzne remeslá, ale aj v automobilovom priemysle. Vynikajú najmä vysokou kvalitou a veľkou výdržou.

Pozadu však nezostávajú ani klasické vysávače, vhodné na bežné domáce použitie. Koberce sú úplne dokonale čisté, zbavené prachu a všetkých nežiaducich nečistôt. Zakúpiť tak možno ručné vysávače, vysávače s filtračnými vreckami, vysávače bez filtračných sáčkov a vysávače s vodným filtrom.

O značke Kärcher

Spoločnosť bola založená roku 1935 inžinierom Alfredom Kärcherom, ktorý chcel jej prostredníctvom vyrábať a následne aj predávať produkty z oblasti tepelnej techniky. Následne skonštruoval a na základe svojho vlastného patentu aj vybudoval Kärcher pec so soľným kúpeľom, určený na prepúšťanie ocele a tvrdenie ľahkých kovov v priemysle. Keď skončila 2. svetová vojna, zamerala sa spoločnosť na okrúhle pece, ručné vozíky, malé sporáky a vleky za traktor, teda produkty, ktoré sú potrebné deň čo deň.

Najväčší prelom v rámci čistiacej techniky dosiahol Kärcher roku 1950, kedy vyvinul prvý, čisto európsky vysokotlakový čistič s ohrevom. Táto konštrukcia ohrevu v podstate aj dnes ešte tvorí základ každého horáka. Rok 1984 sa zapísal ako míľnik vďaka prvému prenosnému vysokotlakovému čističu HD 555 profi. V roku 1993 sa sortiment rozšíril o interiéry.

Od tohto roku začal Kärcher ponúkať parné čističe aj vysávače bežným domácnostiam. V roku 2003 prichádza na trh prvý automatizovaný vysávací robot s názvom RoboCleaner RC 3000, ktorý bol svetovým unikátom. O štyri roky neskôr sa Kärcher začal zaoberať aj záhradným sortimentom, ako sú čerpadlá na zavlažovanie, odvodňovanie atď.

V dnešnej dobe môžeme pod touto značkou zaobstarať vysokotlakové čističe (klasické aj so spaľovacím motorom), ďalej aku kosačky na trávu, aku nožnice na trávu, čerpadlá, zavlažovacie systémy, zametacie stroje, elektrické mopy aj aku metly, vysávače, multifunkčné vysávače, parné čističe , parné žehliace stanice, parné vysávače, okenné vysávače s batériovým pohonom, podlahové umývačky, škrabky na ľad a rôzne príslušenstvo.

Vysávače Kärcher môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo