Umývačky riadu Beko

Spoločnosť Beko sa v poslednej dobe teší veľkej obľube aj v prípade umývačiek riadu, ktoré si pomaly, ale iste hľadajú cestu do našich domácností. Dá sa povedať, že umývačky Beko sú napospol veľmi úsporné, väčšina z nich totiž patrí do energetickej triedy A++, ale aj A+++. Nájdu sa aj výnimky, ktoré spadajú do triedy A či A+, ale tých je ako šafranu.

Všetky umývačky riadu Beko

V kamenných aj internetových predajniach môžete naraziť na umývačky s kapacitou 6 až 14 sád riadu, záleží vždy na tom, aký druh či model zvolíte. Čo sa týka druhov, máte na výber klasicky vstavané, stolné či voľne stojace umývačky riadu. Jednotlivé modely sa od seba líšia nielen energetickou triedou, ale aj kapacitou, počtom programov, funkciami i výbavou.

Umývačky Beko majú v priemere 5 až 10 programov. Pokiaľ ide o funkcie a programy, tam môžete naraziť na Turbo Wash, SteamGloss, taktiež program na čistenie umývačky Inner Clean, funkciu 1/2 náplne, OverFlow Safety, program Quick&Shine, AquaSafe+, odložený štart a mnoho ďalších. Nechýbajú ani rôzne vybavenie či vychytávky, ako príborová zásuvka, výškovo nastaviteľný kôš, invertorový motor, LEG signalizácia, vnútorné osvetlenie, LCD displej alebo aj senzor čistoty vody.

O firme Beko

Spoločnosť Beko sa na českom trhu vyskytuje síce až od roku 2005, ale aj tak sa radí medzi najvýznamnejšie európske značky súčasnosti a udáva tempo trhu svojimi inovatívnymi výrobkami. Jej produkty sa predávajú vo viac ako 100 krajinách, pričom sa špecializuje na rozsiahlu ponuku domácich spotrebičov, a to vstavaných aj voľne stojacich, prípadne stolných, ako v prípade umývačiek riadu.

Značka Beko vsádza na moderný dizajn, vysokú kvalitu a variabilitu každého jednotlivého výrobku, ktoré sú ergonomické a schopné prispôsobenie každému priestoru. Vedľa umývačiek riadu tak pod touto značkou zaobstaráte chladničky, práčky, mrazničky, sušičky bielizne, sporáky a mnoho ďalších.

Umývačky riadu Beko môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo