Umývačky riadu Siemens

Umývačky Siemens vynikajú moderným dizajnom, flexibilitou a množstvom inovatívnych technológií, ktoré nám maximálne uľahčujú život. Rôzne praktické funkcie ako napríklad výškovo nastaviteľné postranné diely, sklopné stojančeky a podobne zaručujú bezproblémové umývanie veľkých naberačiek, rovnako ako malých lyžičiek. Riad je po použití vždy rýchlo umytý a hlavne žiarivo čistý.

Všetky umývačky riadu Siemens

V kurze sú momentálne nové umývačky speedMatic, tie oveľa rýchlejšie predhrievajú a to vďaka najmodernejším hydraulickým systémom. Umývanie riadu je oveľa účinnejšie a intenzívnejšie. Tieto modely umývačiek sú účinné, dôkladné a rýchle. Navyše vďaka inovatívnym automatickým programom dokáže sama určiť teplotu, dĺžku cyklu aj množstvo spotrebovanej vody.

Pokiaľ máte malú kuchyňu, uvítate umývačky Slimline, ktoré majú šírku 45 cm, početnejšia domácnosť využije šírku 60 cm. Umývačky sú vhodné do každého interiéru vďaka dokonalým krivkám a modernému dizajnu, bez ohľadu na to, či je to voľne stojaca alebo vstavaná umývačka. Samozrejmosťou je použitie tých najkvalitnejších materiálov a precízne spracovanie každého jednotlivého spotrebiča.

O firme Siemens

Spoločnosť Siemens vznikla v roku 1847, vtedy len ako malá dielnička kdesi v Berlíne. Postupne sa premenila na elektrotechnický koncern, ktorý sa venuje oblasti priemyslu, informačných technológií, energetike i zdravotníctvu. Na území Českej republiky pôsobí viac ako 120 rokov a stále pracuje na rozvoji svojho imidžu tým, že pravidelne ponúka nové špičkové technológie, zakladá si na kvalite, spoľahlivosti a inováciách.

Ostatne bol to vlastne Siemens, kto na začiatku minulého storočia zapojil ešte vtedajšie Československo do európskej telegrafnej siete. O niekoľko desiatok rokov neskôr potom prišla značka Siemens s prvým mobilným telefónom na svete, ktorý mal farebný displej av podstate rozbehol budúcu éru mobilov, ako ju poznáme dnes.

Čo sa týka spotrebičov, zaobstaráte okrem umývačiek všetko možné na varenie či pečenie, ako sú rúry na pečenie alebo parné, varné dosky, mikrovlnné rúry atď., ďalej práčky, sušičky, mrazničky, chladničky a vinotéky. Nechýbajú ani pomocníci na prípravu kávy, ako sú kávovary, plno či poloautomaty na espresso, ale aj napríklad domáce telefóny.

Umývačky riadu Siemens môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo