Umývačky riadu Candy

Umývačky Candy sa všeobecne tešia veľkému záujmu, najmä vďaka priaznivým cenám, za ktoré sa dajú zaobstarať. Zo všeobecného hľadiska sa pohybujú v energetických triedach A+ až A+++, takže zoženiete aj tie najúspornejšie.

Všetky umývačky riadu Candy

Vstavané umývačky sú vo väčšine prípadov plne integrované. Kapacita umývačiek riadu sa pohybuje zhruba od 6 sád riadu až do veľmi slušných šestnástich, čo už je naozaj veľa kusov riadu. Čo sa týka programov, tam je ponuka priemerná od 5 do 12 programov, takže je z čoho vyberať.

S hlučnosťou to síce nie je žiadna sláva, ale zase sa nájdu aj tiché modely, takže je to v podstate štandard. Inak sú umývačky riadu Candy vyzbrojené mnohými funkciami a technológiami. Každá vyniká niečím iným, ale keď to vezmeme všeobecne, tak môžete naraziť na Express umývanie, ochranu proti pretečeniu, Super Silent (hlučnosť dosahuje maximálne 43 dB), technológia Smart Touch, Aquastop, odložený štart, Smart Sensor System, Maxi Plates, ochrana proti úniku vody, Ultra rýchly program a mnoho ďalších.

O firme Candy

Písal sa rok 1945, keď uzrela svetlo sveta úplne prvá talianska práčka z rúk Edena Fumagalliho. Čas plynul a značka Candy si postupne upevnila postavenie ako špecialistu na výrobu veľkých bielych spotrebičov – práčok, umývačiek, sušičiek aj chladničiek.

Keď došlo k spojeniu s firmami La Sovrana, ktorá podnikala v sektore varenia, Kelvinator Italia orientovanú na chladničky a mrazničky, ale aj Kelvinatorom America, dostala sa značka Candy v podstate do celého sveta. Zaujímavé je, že k nám sa prepracovala až v roku 2000. Vedľa bielej techniky zaobstaráte aj vinotéky, sporáky, mikrovlnné rúry, varné dosky, odsávače pár a mnoho ďalších spotrebičov.

Umývačky riadu Candy môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo