Chladničky Candy

Chladničky Candy patria k lacnejším verziám týchto spotrebičov, ale to neznamená, že nižšia cena predstavuje horšiu kvalitu, práve naopak. Všetky modely sú vyrábané v elegantnom a modernom dizajne a každý jednotlivý typ dostal do výbavy určité pokročilé technológie a praktické funkcie, ktoré vám uľahčia a spríjemnia používanie.

Všetky chladnička Candy

Dá sa povedať, že takmer všetky chladničky disponujú systémom automatického odmrazovania a taktiež monitorovania námrazy. Zaručené je tiež optimálne skladovanie všetkých vložených potravín, bez ohľadu na to, či sú to čerstvo nakúpené potraviny alebo napríklad zvyšky od obeda.

Aké prevedenie chladničky Candy zvolíte, záleží len na vás, avšak na výber máte americké, jednodverové, kombinované aj monoklimatické. Nechýbajú obľúbené funkcie ako No Frost, Nulová zóna, Super chladenie, Super mrazenie, ale aj vychytávky ako antibakteriálna ochrana, držiaky na fľaše, priehradka na vajcia a podobne. Samozrejmosťou je energetická trieda A+ a vyššia.

O firme Candy

Veľakrát zatracovaná talianska spoločnosť, ktorá uviedla na trh prvú taliansku práčku už v roku 1945, patrí k špecialistom, ktorí vyrábajú spotrebiče veľké biele techniky na pranie, varenie, chladenie, sušenie a umývanie. Výrobky, ktoré spoločnosť Candy produkuje, zaobstaráte ako voľne stojace aj vstavané v modernom dizajne a vysokej kvalite.

V ponuke jednotlivých predajcov nájdete práčky, sušičky, prípadne kombinácie oboch, ďalej chladničky, vinotéky, sporáky, mikrovlnné rúry, odsávače pár, varné dosky a ďalšie.

Chladničky Candy môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Mall.sk a Alza.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo