Chladničky Whirlpool

O moderných chladničkách Whirlpool je známe, že v nich potraviny vydržia čerstvé až štyrikrát dlhšie. Vďačí za to technológii 6. zmysel Fresh Control. Tá obnovuje správnu teplotu aj vlhkosť a to až päťkrkát rýchlejšie ako je to pri klasických chladničkách. Rovnomerné chladenie celého vnútorného priestoru chladničky zase obstará Multiflow systém. Veľa modelov má extra chladiacu priehradku Active0°, ktorá je skvelým miestom na uskladnenie čerstvých rýb a mäsa.

Všetky chladničky Whirlpool

S chladničkami Whirlpool vám v podstate odpadá aj ich údržba v podobe manuálneho odmrazovania, pretože sa o to postará beznámrazový systém No Frost. Skvelou vychytávkou je antibakteriálny filter, ktorý bol špeciálne vytvorený tak, aby zabraňoval preniknutiu akýchkoľvek nečistôt, plesní i pachu, čím je zaistené vo vnútri chladničky absolútne hygienické prostredie.

Pri všetkých chladničkách Whirlpool je kladený dôraz na funkčnosť, praktickosť a najmodernejšie (inovatívne) technológie. Zároveň s tým si výrobca dáva záležať na ich modernom a nadčasovom designe. Uprednostňuje klasické jednoduché línie s rôznymi nerezovými doplnkami, ktoré zaisťujú elegantný a luxusný vzhľad.

Pokiaľ majú byť chladničky Whirlpool naozaj dokonalé, potom im nesmie chýbať nízka spotreba elektrickej energie, extrémne tichý chod a jednoduché ovládanie, ktoré je zároveň aj veľmi praktické a prehľadné. Potom už záleží len na tom, či zvolíte chladničku vstavanú, voľne stojacu, jednodverovú, kombinovanú alebo napríklad chladničku v podobe vinotéky. S výberom tej správnej chladničky vám môže pomôcť náš manuál – Ako vybrať chladničku.

O firme Whirlpool

Vznik spoločnosti Whirlpool sa datuje k 11. 11. 1911, kedy ju v Michigane založili spoločníci Lou a Emory Upton. V začiatkoch bola zameraná na výrobu elektrických práčok so žmýkačkami. Vďaka usilovnej snahe sa dnes značka Whirlpool radí k jednotkám na trhu s domácimi spotrebičmi, najmä v oblasti bielej techniky. Spoločnosť sa drží motta „Spoznáte rozdiel“ (Sensing the Difference).

Určite je vám známe, že jednotlivé produktové skupiny aj samotné nové technológie vždy prezentujú rozprávkové postavy v podobe víl. Produkty Whirlpool sa radia medzi inteligentné a energeticky úsporné spotrebiče, ktoré disponujú najnovšími technológiami a vynikajú dokonalým dizajnom.

Nie sú to však len chladničky, ktorými sa spoločnosť Whirlpool môže pochváliť. Naopak si môžete vyberať z ďalších zaujímavých kategórií ako práčky, sušičky, prípadne kombináciu oboch, umývačky riadu, mikrovlnné rúry, vstavané spotrebiče atď.

Chladničky Whirlpool môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo