Chladničky Gorenje

Ak hľadáte chladničku, ktorá je výkonná, má atraktívny dizajn a pritom tak veľmi nezaťaží váš rozpočet, potom sú chladničky Gorenje ideálnou voľbou. Ich praktickosť, elegantný vzhľad, efektívne fungovanie aj technická vyspelosť dokonale nahradia chladničku, ktorá práve doslúžila. Chladničky Gorenje zakúpite už za menej ako 10 000 korún a ponuka jednotlivých modelov, vrátane tých drahších je skutočne bohatá.

Všetky chladničky Gorenje

Čo sa týka prevedenia, máte na výber americké, jednodverové, kombinované aj monoklimatické, a to ako vstavané, tak voľne stojace. Chladničky Gorenje majú veľmi dobré hodnotenia a disponujú mnohými zaujímavými a hojne vyhľadávanými funkciami a technológiami, ktoré pomáhajú udržať potraviny dlho čerstvé, chutné a predĺžia aj ich trvanlivosť.

Výhodou je, že chladnička Gorenje ponúka aj možnosť zmeny otvárania dverí, takže sa hodí aj do menej priestrannej kuchyne, kde je problém s otváraním dvierok do určitého smeru. Úspora elektrickej energie je samozrejmosťou, pretože väčšina chladničky patrí do najvyšších energetických tried A+, A++ atď. V neposlednom rade poteší aj vnútorný úžitkový priestor a rôzne vychytávky, ako je napr. zásuvka Crisp Zone, Fresh Zone, držiaky na veľké fľaše a podobne.

Značka Gorenje je pôvodom zo Slovinska a špecializuje sa nielen na produkty veľkej bielej techniky, kam patria nielen chladničky, mrazničky, práčky, sušičky, umývačky riadu či varná technika ako sporáky, digestory, varné dosky atď., ale zaoberá sa aj výrobou malých domácich spotrebičov , medzi ktorými môžete nájsť aj Retro kúsky.

Z malých spotrebičov spomeňme napríklad ručné šľahače, rýchlovarné kanvice, sendvičovače, sušičky na ovocie, hriankovače, kávovary, domáce pekárne, mikrovlnné rúry, mlynčeky na mäso či kávu, odšťavovače, jogurtovače, kuchynské roboty, lis mixéry, vodné aj tyčové vysávače a mnoho ďalších.

O značke

U značky Gorenje je samozrejmosťou, že dbá o šetrnosť voči životnému prostrediu, na čo je určený program ECO CARE, ktorý sa stará o nízku spotrebu energie u každého spotrebiča tohto výrobcu.

Okrem toho sa Gorenje zaoberá vyvíjaním stále nových technológií, ktoré nám uľahčia každodennú činnosť ako je starostlivosť o bielizeň v podobe technológie StemTech, čo v praxi znamená, že po vybratí je bielizeň vďaka prúdiacej pare jemná, vyhladená a často sa ani nemusí žehliť, a pokiaľ už musí, potom to ide úplne bez problémov a rýchlo.

Chladničky Gorenje môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo