Chladničky Samsung

Chladničky Samsung zachovajú všetko potraviny dlho čerstvé, chutné a predĺžia ich trvanlivosť. Vynikajú moderným štýlovým a veľmi elegantným dizajnom, vďaka ktorému sa stanú neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Na trhu narazíte na klasiku v podobe bieleho a nerezového prevedenia, ale aj na čierne modely, ktoré sú vhodné najmä do moderne zariadených kuchýň. Chladničky Samsung môžete umiestniť do domácnosti aj kancelárie.

Všetky chladničky Samsung

Čo sa týka prevedenia, máte na výber americké, kombinované aj monoklimatické. Umiestnenie mrazničky je možné zvoliť hore, dole alebo vľavo. U väčšiny modelov sú dostupné tie najmodernejšie technológie a funkcie, ktoré sa o vaše potraviny postarajú s maximálnou starostlivosťou, pretože udržujú vo vnútri chladničky optimálnu teplotu aj vlhkosť.

Chladničky Samsung sú schopné pracovať ticho, bez zbytočného hluku či nežiaducich vibrácií, navyše vám ušetria veľa elektrickej energie vďaka svojej šetrnosti a zaradeniu do energetickej triedy A+, A++ a A+++. Výhodou sú aj rôzne vychytávky, ako detský zámok, ochrana proti námraze, indikátor plnosti atď.

Pri niektorých modeloch narazíte dokonca aj na systém android, ktorý upozorňuje na dátum spotreby vybraných produktov, vie ponúknuť prehľad receptov alebo zvládne vypracovať nákupný zoznam potravín chýbajúcich v chladničke. Zaujímavosťou je napríklad systém Multi-Flow, ktorý sa postará o to, že budú všetky potraviny chladené rovnomerne a to bez ohľadu na to, či sú umiestnené v hornej alebo dolnej časti, prípadne vpredu alebo vzadu.

O značke

Značka Samsung sa na trhu vyskytuje viac ako 70 rokov a stále prichádza s rôznymi inováciami a novými druhmi spotrebičov a zariadení. Najmä vyniká v oblasti digitálnych zariadení a médií, kde je lídrom, či už ide o mobilné telefóny, televízie, audio a video techniku, fotoaparáty, kamery a ďalšie, ale aj vo výrobe a distribúcii veľkých domácich spotrebičov.

Pod značkou Samsung tak zaobstaráte pamäťové karty, práčky, domáce kiná, tablety, reproduktory, robotické vysávače, múdre hodiny, chladničky, mikrovlnné rúry, sušičky, tyčové vysávače, outdoorové kamery a mnoho ďalších spotrebičov a zariadení.

Chladničky Samsung môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo