Chladničky LG

Chladničky LG sú priestranné, štýlové, môžu sa pochváliť šikovnými funkciami a mnohými vychytávkami. Medzi mnohými typmi, ktoré sa na trhu pravidelne vyskytujú, sú veľmi obľúbené napríklad chladničky amerického typu, ktoré vynikajú najnovšími technológiami ako na chladenie potravín, tak zachovanie ich čerstvosti a trvanlivosti.

Všetky chladničky LG

Dostatok priestoru a pohodlné ukladanie potravín dokonale pozdvihnú každú kuchyňu. Navyše vďaka inováciám dnes môžete už jednoduchým poklepaním na chladničku vidieť jej obsah bez toho, aby ste museli otvárať dvierka a púšťať dovnútra teplý vzduch.

Z ďalších typov sú to kombinované chladničky s mrazničkou hore alebo dole, ktoré si tiež potrpia na moderný a elegantný dizajn, pokročilé funkcie pomáhajúce so zachovaním čerstvých potravín a veľký úložný priestor, kam sa zmestia aj objemnejšie fľaše či väčšie kusy potravín.

Okrem výberu rôznych typov a pestrej ponuky funkcií, sa LG pýši dokonalou technológiou v podobe lineárneho kompresora LG, umožňujúca optimálne chladenie, spoľahlivosť samotného spotrebiča a efektivitu počas prevádzky.

O firme LG

Značka LG, ktorá bola pôvodne označovaná ako GoldStar uzrela svetlo sveta roku 1958, avšak do podoby, v ktorej je známa dnes sa premenila až v roku 1995 a to vďaka expanzii na americký trh. Na začiatku sa zaoberala výrobou práčok, rádií, televízorov a tiež chladničiek. Zlomom tejto spoločnosti bol prvý šesťdesiatpalcový plazmový televízor v roku 1998, ďalej prvá internetová chladnička roku 2000 či mobilné telefóny GSM v roku 2003.

LG si udržuje stabilné postavenie na trhu a stále sa zaoberá výrobou televízií, audio a video zariadení, ale aj mobilnými telefónmi. Pokiaľ ide o domáce spotrebiče, potom ponúka najširšiu škálu chladničiek, najmä amerického typu, čo sú dvojdverové tzv. Sidy-by-side, ktoré vynikajú veľkým objemom.

Okrem toho samozrejme aj klasické chladničky. Čo sa týka ostatného sortimentu tovaru, nechýbajú sušičky, práčky, mikrovlnné rúry, vysávače a tiež umývačky riadu. Avšak to nie je všetko, LG má aj klimatizačné jednotky, IT produkty atď.

Chladničky LG môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo