Umývačky riadu Indesit

Umývačky riadu Indesit sú vyhľadávané pre ich vcelku dobrý pomer ceny/výkonu. U niektorých je možno trochu vyššia spotreba vody aj elektrickej energie, ale keď to zarovnáte s umývaním riadu pod tečúcou vodou, stále ušetríte. Takmer pri všetkých modeloch sú ovládacie prvky priamo na dvierkach umývačky. Ovládajú sa ľahko, jednoducho a bez nejakých komplikácií.

Všetky umývačky riadu Indesit

Najväčšia pozornosť sa v súčasnosti zameriava na umývačky riadu Extra, ktoré sú navrhnuté špeciálne na umývanie veľkých kusov riadu, ako formy, panvice, mriežky z varných dosiek a podobne. Stačí len vybrať vrchný kôš a užívať si vysoký priestor. Nový cyklus je určený aj pre rodiny s deťmi, pretože bol extra vyvinutý na umývanie detských hračiek, príborov, riadu, ale aj dojčenských fliaš. Všetko tak, aby bol každý jednotlivý kúsok perfektne umytý a hygienicky čistý.

Skvelou novinkou je aj cyklus Baby Care, ktorý zvládne podľa výrobcu odstrániť až 99,9999% baktérií. Tým je zaistená hygiena celej rodine, vrátane našich najmenších. Popri dôkladnom a efektívnom umývaní, je dokonalé aj sušenie každého kúsku. Indesit vyvinul aj BabyZoo, čo je špeciálny vkladací kôš, ktorého priestor bol upravený tak, aby zaistil stopercentné umytie všetkých detských fliaš, tanierov i príborov.

O firme Indesit

Na trh táto značka vtrhla roku 1987 a dnes patrí k popredným producentom veľkých domácich spotrebičov. Skvelé výsledky dosahuje Indesit na trhoch Talianska, Veľkej Británie a Ruska. Celková filozofia spoločnosti spočíva v dodržiavaní zásadného hesla: „My pracujeme, vy žite“. Tým sa vlastne riadi od samého začiatku svojho vzniku. Rovnako ako je to u ostatných značiek, tak aj Indesit umožňuje obstaranie ako voľne stojacich, tak aj vstavaných spotrebičov (v prípade umývačiek aj stolných). Okrem už spomínaných umývačiek riadu, sú to chladničky, mrazničky, sporáky, rúry, varné dosky, práčky, sušičky, ale aj napríklad digestory.

Umývačky riadu Indesit môžete nakúpiť v e-shope: Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo