Umývačky riadu Miele

Umývačky Miele sú známe svojimi perfektnými výsledkami umývania aj sušenia riadu, ale aj minimálnou spotrebou elektrickej energie. Riad je umývaný čistou vodou a spotreba začína na hodnote 6,5 litra na jeden umývací cyklus s programom Automatika. To je rozhodne oveľa menej vody, než keď si napustíte celý kuchynský drez alebo v prípade, že umývate rovno pod tečúcou vodou.

Pokiaľ ide o spotrebu energie, tak umývačky Miele si v programe Eco vezmú iba 0,83 kWh. Dôvodov, prečo si zaobstarať umývačku Miele je mnoho, jedným z nich je aj fakt, že sa dajú pripojiť rovno na teplú vodu, ktorej teplota je do 60 °C.

Všetky umývačky riadu Miele

To znamená, že sa mnohonásobne zníži spotreba energie a zároveň sa skráti doba umývania cca o 10 %. Keď to opäť vezmeme podľa programu Eco, tak vo chvíli, keď je pripojená umývačka k teplej vode, je spotreba iba 0,45 kWh. Umývačky Miele si svoju obľubu získali nielen nízkou spotrebou a efektívnym umývaním aj sušením, ale aj jednoduchou a intuitívnou obsluhou, pričom na všetko vám stačí jedno tlačidlo.

K ďalším plusom týchto umývačiek patrí možnosť využiť AutoStart, ComfortClose, zaisťujúce ľahučké zatvorenie dverí, kontrolu prístrojov aj ich stav a mnoho ďalšieho je možné spracovávať prostredníctvom Wifi spojenia. Pod značkou Miele zaobstaráte aj tzv. XXL umývačky riadu, čo sú veľkopriestorové umývačky s výškou 85 cm, vďaka čomu máte v hornom koši veľa miesta navyše.

Všetky umývačky Miele sú istotou komfortu, elegantného a veľmi osobitého designu, intuitívneho a jednoduchého ovládania, ale aj úsporou elektrickej energie a vysokou efektivitou umývania. Na trhu narazíte na klasické voľne stojace umývačky riadu, ďalej vstavané umývačky riadu a nechýbajú ani profesionálne umývačky riadu. Pokiaľ ide o poslednú menovanú skupinu umývačiek, tam je možné vyberať z voľne stojacich, vstavaných, podstavných a plne vstavaných umývačiek riadu.

O firme Miele

O založenie spoločnosti Miele sa postarala dvojica spoločníkov Reinhard Zinkann a Carl Miele v roku 1899. Došlo k tomu v Nemecku a od samého začiatku si táto dvojica dobre uvedomovala, že pokiaľ chcú dosiahnuť úspech a byť o krok vpred pred konkurenciou, musia ísť do všetkého naplno a ponúkať len tie najlepšie produkty.

Po celú dobu sa držali rovnakého motta a to „Byť stále lepší“, napokon rovnakého hesla sa spoločnosť drží aj v súčasnosti. Hoci začiatky sa odohrávali v Nemecku, postupom času sa produkcia rozšírila na päť kontinentov.

Značka Miele v jeden čas vyrábala aj autá, hoci to bolo len niekoľko modelov, ale jej hlavnou špecializáciou sú veľké a malé domáce spotrebiče. Vedľa prístrojov do domácností, je známa aj profesionálnymi produktmi, vhodnými do rôznych prevádzok.

K najväčšej špičke značky Miele patria jednoznačne práčky, umývačky riadu a tiež prístroje určené na dezinfekciu. Ostatne značka pozbierala mnoho rôznych ocenení od mnohých inštitúcií. Do Českej republiky dorazila táto spoločnosť v roku 1991 a jej služby aj produkty si možno prezrieť hneď v dvoch Miele Gallery, a to v brnenskej a pražskej.

Všetko si môže zákazník ohmatať, vyskúšať a ešte sa zoznámiť aj so zaujímavými inováciami či vychytávkami, ktoré sú charakteristické práve pre túto značku. Jednou z nich je napríklad voštinový bubon, na ten má spoločnosť Miele európsky patent. Jeho špeciálna úprava zaistí ľahké kĺzanie bielizne po povrchu, čím sa znižuje výskyt žmolkov pri odstreďovaní.

Pod značkou Miele môžete zaobstarať už spomínané umývačky riadu, práčky, sušičky bielizne, sety práčky + sušičky, robotické vysávače, žehliace systémy a mandle, podlahové vysávače, ale aj mnohé príslušenstvo, ako napríklad HEPA filtre a látkové vrecká pre vysávače.

Umývačky riadu Miele môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo