Womanizery

Womanizery patria do sveta erotických hračiek. Tieto prístroje sú určené ženám a podľa mnohých patria vôbec k tomu najlepšiemu, čo si môžete zaobstarať. Womanizer privedie svoju majiteľku veľmi rýchlo k orgazmu. Len veľmi málo žien dosahuje orgazmus pri každom pohlavnom styku a práve tieto tlakové vibrátory patria podľa užívateľiek k tomu najspoľahlivejšiemu a orgazmy, ktoré s ich pomocou dosiahnu, patria k tomu najsilnejšiemu sexuálnemu pôžitku vôbec.

Womanizery patria do skupiny tlakových vibrátorov, na rozdiel od klasických vibrátorov sú až o 75 % účinnejšie. Jedinečnosť tohto výrobky je bezdotykovej stimulácii, otvor umiestnený na womanizéri jemne nasaje klitoris a potom už môžete zažiť unikátny zážitok. Práve veľká spokojnosť s týmito výrobkami núti výrobcov vyrábať stále nové modely. Z tohto dôvodu nie je úplne jednoduché, orientovať sa na trhu s womanizéry.

Porovnať ceny womanizérov

Typy

Rovnako ako klasické vibrátory, môžeme aj womanizéry rozdeliť podľa vzhľadu a funkcií do niekoľkých skupín.

Rabbit

Ide o model, ktorý svojim vzhľadom veľmi vyčnieva, a spoznáte ho na prvý pohľad. Womanizer sa skladá z dvoch častí, a to dlhšia vaginálna, ktorá sa zavádza do pošvy a kratšia klitorálna, ktorá sa postará o stimuláciu klitorisu. Obe časti vibrujú a vy tak môžete zažiť oba typy orgazmov. U týchto womanizérov si ustrážte, či je možné ovládať každú časť zvlášť.

Tvarovaný

V najväčšom počte sú dostupné womanizery, ktoré môžu svojím tvarom pripomínať inhalátor, teda zdravotnú pomôcku určenú astmatikom. Tieto womanizery sú určené iba na dráždenie klitorisu.

Duálne

Duálne sú pravdepodobne najobľúbenejšie, tvarom pripomínajú písmeno C. Sú určené pre dvojakú stimuláciu. Aj tu je dlhšia časť vaginálna a kratšia klitorálna. Jednotlivé typy sa potom líšia počtom programov, ktoré sú špecifické pre obe časti.

Cestovné

Malé womanizery môžete nosiť v kabelke a používať na cestách. Oproti väčším tlakovým vibrátorom majú menší počet funkcií a určené sú opäť iba na stimuláciu klitorisu.

Párové

Tieto wonanizery majú opäť vaginálnu a klitorálnu časť. Vaginálna časť je však oproti iným typom výrazne užšia, aby bolo možné zasunúť aj partnerov penis. Obe časti vibrujú a stimulujú tak oboch partnerov. Párové womanizery sú zastúpené v minimálnom počte a ohlasy v tomto prípade nie sú až také pozitívne a to najmä v prípade mužov, pretože vibrácie sú skôr slabšie.

Vodotesnosť

Niektoré womanizery je možné používať aj v sprche. K dostaniu sú vodotesné aj vodeodolné prístroje, ale nie všetky sa môžu dostať do kontaktu s vodou. Pred použitím si teda pozorne naštudujte priložený návod. Tí, ktorí si chcú spríjemniť pobyt v prši, by tomuto povedzme detailu, mali venovať pozornosť ešte pred nákupom.

  • Vodotesný – womanizer je možné používať vo vani, možno ich ponoriť do hĺbky 1 meter.
  • Vodeodolný – womanizer je možné použiť iba v sprche, avšak nemožno ho ponoriť do vody.

Bluetooth

Pri výbere tlakového vibrátora je možné naraziť aj na také, ktoré je možné spárovať s mobilným telefónom pomocou bluetooth. V tomto prípade, budete potrebovať aj špeciálnu aplikáciu, ktorú je možné womanizer ovládať.

To, či túto inokedy obľúbenú možnosť práve u tohto výrobku oceníte, záleží na povahe každého. Mnoho žien uprednostňujú používanie sexuálnej hračky skôr v súkromí. Práve tieto ženy by za funkciu bluetooth rozhodne nemali priplácať, pretože je úplne nemožné používať jednou rukou womanizer a druhou ho ovládať pomocou mobilného telefónu.

Pokiaľ však nemáte zábrany a chcete si užiť spoločne so svojim partnerom, môže byť naopak ovládanie pomocou mobilnej aplikácie zábavné aj príjemné.

Ovládanie

Wominiezery sa ovládajú pomocou 1 – 2 tlačidiel, ovládanie je veľmi jednoduché. Väčšina womanizérov je nabíjacích. Nabíjací kábel však nemusí byť vždy súčasťou balenia, v niektorých prípadoch ho budete musieť dokúpiť samostatne. Nabíjanie je často riešené pomocou prikladacieho nabíjacieho kábla, ktorý funguje vďaka malým magnetom.

Materiál

Najčastejšie sa na výrobu používa plast alebo lekársky silikón. Oba materiály sú zdravotne nezávadné a nemali by vám spôsobiť ani žiadnu alergiu. Luxusné prístroje môžu mať zlatý alebo strieborný design. Aj tu je však výrobným materiálom lekársky silikón.

Značka

Tlakové vibrátory sú na trhu zastúpené pomerne malým počtom výrobkov. Najobľúbenejšie sú womanizery značiek Womanizer, Satisfyer a Lelo. Obe značky ponúkajú vysoko kvalitné o verené výrobky, ktoré sú vyrobené zo zdravotných materiálov a testované mnohými spokojnými užívateľkami.

Cena

Cena womanizéra je o niečo vyššia ako cena bežných vibrátorov. Tie najlacnejšie je možné kúpiť za viac ako 26 eur. Aj tieto lacné modely sú 100% spoľahlivé, v zastúpení sú poprední výrobcovia a užiť si môžete hneď niekoľko rôznych programov.

Zlatú strednú cestu tvoria womanizery s cenou 43 – 64 eur. Kúpiť môžete aj vibrátory s vaginálnou časťou. Cena luxusných výrobkov šplhá k 129 eur a naraziť môžete aj na drahšie typy, ktoré sú špecifické predovšetkým svojim vzhľadom.

Porovnať ceny womanizérov

Údržba

Údržba všetkých týchto pomôcok je obdobná. Na čistenie je možné použiť iba vodu alebo špeciálne prípravky, ktoré sú určené na dezinfekciu. Presný postup údržby je vždy popísaný v manuáli každého výrobku. Aby bola životnosť prístroja čo možno najdlhšia, mali by ste odporúčaný postup údržby dodržiavať.

Údržba by sa mala vykonať ideálne po každom použití. Po umytí je vhodné nechať womanizer voľne uschnúť a potom ho uschovať do vhodného obalu, aby sa naň neprášilo. Niektoré modely sú priamo v predaji s praktickou diskrétnou taštičkou, tú je možné kúpiť aj samostatne.

Otázky a odpovede

Pre koho sú womanizery určené?

Tieto tlakové vibrátory potešia jednotlivcov, ale okoreniť s nimi môžete aj váš partnerský život. Vo väčšom sú zastúpené wonanizery, ktoré môžu používať iba ženy, ale na trhu sa začínajú objavovať aj prvé párové tlakové vibrátory.

Čo je tlaková masáž klitorisu?

Mnoho žien je presvedčených o tom, že klitoris je iba malá trčiaca časť, ktorú je možné stimulovať. Väčšia časť klitorisu je však ukrytá vo vnútri tela. Pomocou autoerotiky alebo klasických sexuálnych pomôcok však táto časť stimulovaná nie je. Práve pomocou tlakových womanizérov je možné túto skrytú časť taktiež rozvibrovať.

Je lepší vibrátor alebo womanizer?

Na začiatku vedie womanizer, ale odborníci odporúčajú používať obe pomôcky a pravidelne ich striedať. Pri stimulácii iba jedným spôsobom si totiž telo zvykne a doba, kedy bude orgazmus dosiahnutý, sa pravdepodobne predĺži.

Záver

Hoci sú womanizery na trhu novinkou, ich obľuba vďaka 100% úspešnosti stále rastie. Štatistiky uvádzajú, že túto hračku by rado vlastnilo až 98% žien. Tieto výrobky sú vhodné všetkým ženám, nastaviť si môžete až niekoľko stupňov intenzity. Pri použití nedochádza k znecitliveniu klitorisu a tlakový vibrátor môžete používať opakovane.

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Zdroj: www.ruzovyslon.sk

Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

​​

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo