Silikónové panny

Silikónová panna je dlhoročnou sexuálnou pomôckou, ktorú mnohí poznajú iba z komediálnych filmov. Pravdou však je, že sú tieto umelé panny veľmi populárne a nájsť ich môžete nielen v domácnostiach, ktoré obývajú single muži. Tieto panny môžu byť vítaným spestrením aj pre páry. Vďaka silikónovej panne si môžete užívať sexuálne hrátky v troch. Pred tým, než na trh prišli dokonalé realistické panny, museli si páni vystačiť s nie príliš podarenou nafukovacou pannou. Nafukovacie panny sú k dostaniu aj dnes. Sú oveľa lacnejšie a ani zďaleka nedosahujú také prednosti, akými sa môžu pýšiť moderné sexdolls.

Silikónové panny sú však aj pomôckou, ktorá môže vyriešiť problémy s nedostatočnou erekciou aj predčasnou ejakuláciou. Tieto problémy môžete zmierniť alebo odstrániť pomocou častého tréningu, pri ktorom môžu muži získať sebadôveru. Vďaka panne sa muži naučia lepšie ovládať svoje telo a potom sa stanú dokonalými milencami.

Silikónové panny majú mnoho podôb, a zaujmú na prvý pohľad svojim realistickým vzhľadom. Silikónovú pannu by ste mali vyberať skôr v pohodlí domova, kde môžete zistiť, čo všetko dnešný trh ponúka. Predtým, než sa do výberu pustíte, je dobré vedieť, z akého materiálu sa panny vyrábajú. Dôležité je tiež vedieť, akým spôsobom sa budete o pannu musieť starať.

Porovnať ceny silikónových pán

Typy

Silikónové panny nie sú určené iba mužom. Na svoje si prídu aj ženy, ktoré si môžu večery spríjemniť vďaka silikónovému mužovi.

Silikónové panny

Sex doll je dokonalá žena, ktorá je snom každého muža. Tieto novodobé panny majú rôzne podoby, kúpiť si môžete pannu s vizážou modelky, ale kúpiť môžete aj panny kyprých tvarov. Ponuka na trhu je skutočne obrovská a jednotlivé panny sú prepracované do posledného detailu. Materiál, z ktorého sú panny vyrobené, pôsobí na dotyk rovnako ako pokožka človeka.

Panny majú veľmi realistickú vagínu, konečník, jazyk aj ústa a poskytnúť vám tak môžu rovnakú rozkoš ako žena. Svoju vysnívanú sex doll si môžete vybrať podľa mnohých parametrov. V jednej skupine nájdete panny rozdelené podľa tvaru postavy. Ďalej sú panny rozdelené podľa farby očí a vlasov. Čo sa týka vlasov, môžete zvoliť aj ich požadovanú dĺžku. Veľké percento mužov však vyberá pannu podľa veľkosti pŕs. Parametrov výberu je však oveľa viac.

Silikónový muž

Pre ženy či gayov sú k dostaniu dokonalí silikónoví muži. Sú vyrobení z rovnako kvalitných materiálov ako panny. Silikónoví panici majú dokonale prepracované svalnaté telá a aj v tomto prípade môžete vybrať svojho vysnívaného muža nielen podľa typu postavy, farby vlasov a očí, ale aj podľa dĺžky penisu. Na rozdiel od silikónových panien je však ponuka silikónových mužov oveľa menšia.

Materiál

Na výrobu nafukovacích panien sa používajú rôzne materiály. Kúpiť môžete pannu vyrobenú z TPE alebo mäkkého silikónu. Všetky použité materiály musia byť hypoalergénne a úplne bezpečné. Aby bola podoba panny čo najviac realistická, je jej súčasťou aj kostra, ktorá môže byť vyrobená z ocele, plastu alebo ľahkých zliatin.

  • Nafukovacie panny – sú najlacnejšie. Aj tieto panny zaujmú svojou tvárou, mávajú veľké prsia a možno ich používať na vaginálny aj análny sex. Nafukovacie panny môžu mať zatvorené aj otvorené ústa. Panny s otvorenými ústami možno využívať aj na orálny sex.
  • TPE – druhú skupinu tvoria panny vyrobené pri termoplastickom kaučuku. Panny z TPE sú cenovo dostupné, kúpiť môžete panny s kostrou, ale aj bez kostry. Panny bez kostry však český trh neponúka, zaobstarať ich však môžete na zahraničných weboch. Oveľa viac ponúka panny s kostrou, ktoré môžete štylizovať do mnohých podôb. Panny z TPE možno použiť na vaginálny, orálny aj análny sex. Nevýhodou TPE je menšia odolnosť voči teplotám. TPE je materiál, ktorý by nemal byť vystavovaný teplote vyššej ako 40 °C. Tieto panny majú dokonale prepracované telá a ich výhodou je aj ľahšia údržba.
  • Silikón – najkvalitnejšie a najdrahšie sú celosilikónové panny. Tieto panny sú prepracované do najmenšieho detailu a majú podobu popredných modeliek. Na rozdiel od TPE je silikónová panna odolná aj voči vyššej teplote, vďaka čomu ponúka aj funkciu vyhrievania. Doplnené môžu byť aj o robotické či inteligentné systémy. Kostra silikónovej panny je vyrobená z kovového materiálu. Tieto panny sú o niečo ľahšie ako panny vyrobené z TPE.

Funkcia

Silikónové panny predstavujú pomerne veľkú investíciu. V prípade, keď si za pannu priplatíte, dostanete navyše aj rôzne funkcie, ktoré vám hrátky s pannou ešte viac spríjemnia. Niektoré možnosti ponúkajú aj lacné panny.

  • Otvory – erotické panny majú spravidla 3 otvory, k dispozícii máte vagínu, análny otvor a ústa. Lacnejšie panny sú vybavené iba vaginálnym a análnym otvorom. Čo sa týka panáku, tu máte k dispozícii análny otvor aj ústa.
    Polohovanie – panny majú najčastejšie kovovú kostru, vďaka ktorej môžete pannu štylizovať do rôznych polôh.
  • Vibrácie – drahšie panny a panáci ponúkajú aj funkciu vibrácií. Súčasťou balenia je aj vibračné vajíčko, ktoré môžete vložiť do ľubovoľného otvoru alebo ho môžete používať samostatne. Ovládanie je riešené spravidla diaľkovým ovládačom.
  • Ohrev tela – silikónové panny nemajú rovnakú teplotu tela ako človek. Dá sa však kúpiť aj panna s ohrevom tela. Ohrev je na 220 V a proces ohrievania trvá cca 15 minút. Ohrievať môžete celú pannu alebo iba časti s otvormi.

Značka

Silikónové panny nie sú tovarom, pre ktorý si zájde každý s chuťou do obchodu. Tento tovar si tak viac záujemcov kupuje prostredníctvom internetových obchodov. Výhodou je skutočnosť, že si môžete vybrať pannu presne podľa svojej chuti. Zvoliť môžete odtieň kože, veľkosť pŕs a dokonca farbu a tvar ochlpenia. Výrobcov je celé množstvo, menovať môžeme napríklad Mistress, Pipedream, Hidden Desire, Jessy Summer alebo Shots.

Cena

Nevýhodou silikónových panien a panákov je pomerne vysoká obstarávacia cena. Ak túžite po realistickej silikónovej panne, budete musieť byť ochotní investovať najmenej 1 279 eur. Väčší výber a možnosti potom ponúka cenové rozpätie 2 132 – 4 261 eur. Oveľa menej zaplatíte za nafukovaciu pannu. Tu sa cena pohybuje od 9 – 86 eur.

Porovnať ceny silikónových pán

Údržba

Aby nafukovacia alebo silikónová panna nejakú dobu vydržala, je nutné sa o ňu patričným spôsobom starať. Výrobcovia realistických panien garantujú mnohoročnú životnosť, avšak ani v tomto prípade by ste údržbu nemali podceňovať. Dôležité je používať správne lubrikačné gély. Odporúčajú sa najmä gély na vodnej báze. Po každom použití je potom nutné celú pannu umyť vlažnou vodou a vhodné ich použiť aj šetrnú dezinfekciu.

Otázky a odpovede

Je sex s pannou bezpečný?

Silikónové panny sa vyrábajú z prvotriednych a úplne bezpečných materiálov. Sex s nimi je nielen bezpečný, ale aj hygienický. Súlož je tak možná aj bez použitia kondómu. Aby však bolo používanie silikónovej panny skutočne bezpečné, je veľmi dôležité postarať sa o jej hygienu. Po každom použití je nutné pannu dôkladne umyť a potom dobre vysušiť.

Čo všetko umelé panny vedia?

Umelé panny sú veľmi flexibilné. Ich súčasťou je kovová alebo plastová kostra, ktorá panne umožní sedieť, stáť alebo ohýbať ruky a nohy. Realistické panny majú tiež ohybné kĺby, vďaka čomu môžete pri sexe podľa ľubovôle meniť polohy. S pannou si môžete užívať mnohokrát viac ako so živou partnerkou.

Aké príslušenstvo je možné prikúpiť?

Nafukovaciu aj silikónovú pannu si môžete obliecť do erotickej bielizne. Kúpiť môžete aj parochne. K dostaniu sú celé panny, ale aj torza či náhradné hlavy. Niektoré modely umožňujú meniť vagínu či oči a nechty.

Záver

Sex je neoddeliteľnou súčasťou života a spríjemniť si sexuálne hrátky nejakou hračkou alebo pomôckou dnes už nie je tabu. Silikónové panny sú adekvátnou náhradou, ktorú môžete využívať samostatne alebo ako spestrenie pri sexe s partnerom či partnerkou. Veľakrát sa potom nafukovacia panna stane vtipným darčekom. Veľmi výnimočné sú potom realistické panny a panáci, ktorých telá sú prepakované do najmenších detailov a ponúknu vám aj rôzne nadštandardné funkcie.

Na trhu nájdete mnoho rôznych modelov a modeliek v značnom cenovom rozpätí. Ak si z obrovskej ponuky nevyberiete, môžete si nechať vyrobiť model presne podľa vašich predstáv.

Podobný článok, ktoré by vás mohol zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

​​

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo