Umývačky riadu Bosch

Pokiaľ ide o umývačky Bosch, patria rozhodne k najpredávanejším vo svete, najmä vďaka tomu, že sú stále zdokonaľované, aby boli maximálne tiché a prispôsobili sa všetkým vašim potrebám. Umývačky riadu značky Bosch sú navrhnuté tak, že poskytujú maximálny možný priestor na uloženie a následné umytie všetkého riadu, bez ohľadu na to, či umývate každý deň alebo si vystačíte s použitím umývačky raz do týždňa.

Všetky umývačky riadu Bosch

Výrobca sám o sebe hlása, že sú jeho umývačky tak krásne, že by bol hriech ich schovávať a niečo na tom skutočne je. Ostatne každá jednotlivá umývačka riadu Bosch má skutočne veľmi pekný dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru a vyzerá dokonale všade, kde ju postavíte. Vôbec pritom nezáleží na mieste umiestnenia, môže byť súčasťou kuchynskej linky pod pracovnou doskou alebo sa dá skryť pred zrakmi všetkých a zamaskovať ako skrinka, čo je možné so vstavanými umývačkami Bosch. Výhodou je, že si vždy vyberiete z dvoch šírok, a to 45 aj 60 cm.

Bosch nezabúda ani na tých zákazníkov, ktorí majú nedostatok priestoru a nemôžu si dovoliť klasickú umývačku. Stolové umývačky (kompaktné) sú roztomilo malé, výkonné a perfektne zapadnú do akejkoľvek kuchyne, kde bojujete s každým centimetrom, jednoducho ich postavíte na kuchynskú linku a máte postarané. Bosch sa zaoberá aj pravidelným a veľmi dôkladným testovaním každej jednotlivej umývačky, vďaka čomu tak prichádzajú na trh skutočne odolné spotrebiče, ktoré už všeličo vydržia.

O firme Bosch

Už je to viac ako 130 rokov, čo značka Bosch vznikla. Je známa po celom svete nielen vďaka spotrebičom do kuchyne, ale aj vďaka náradiu pre domácich majstrov, a nielen to. Spoločnosť Bosch založil Robert Bosch roku 1886 v Stuttgarte. Pôvodne to bola obyčajná dielňa určená na jemnú mechaniku a elektroniku, ale neskôr sa vypracovala na jednu z najvýznamnejších spoločností z celého sveta.

Pokrok šiel dopredu aj u značky Bosch a často sa ich produkty zapisovali do dejín. Tak ako napríklad magnetoelektrické zapaľovacie zariadenie do motorového auta z roku 1897, ďalej tu bola sériová výroba vstrekovacích a palivových čerpadiel určená pre vznetové motory, tá bola zavedená v roku 1927. Prvé elektrické vŕtacie kladivo uzrelo svetlo sveta roku 1932 a nesmie chýbať zmienka navigačnom systéme pre autá na európskom trhu, ktorý bol uvedený v roku 1989.

Dnes by ste hľadali len ťažko niekoho, kto by nepoznal značku Bosch, prípadne nemal nejaký ich výrobok doma. Ostatne škála produktov je naozaj bohatá, okrem umývačiek riadu, sú tu aj práčky, sušičky bielizne, chladničky, mrazničky, obľúbené kuchynské roboty, ale aj vybavenie pre domácich majstrov ako vŕtačky, píly či brúsky. Potom sú tu meracie techniky, a tiež pomôcky pre záhradkárov v podobe kosačiek trávy, plotostrihov alebo vysokotlakových čističov, ktoré používame nielen na čistenie rôznych plôch, ale napríklad aj na auto.

Umývačky riadu Bosch môžete nakúpiť v týchto e-shopoch: Alza.sk a Mall.sk

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo