Vysávače Zelmer

Vysávače Zelmer sa na našom trhu vyskytujú už mnoho rokov, ale stále sa nám zdajú trochu nedocenené a pre niektorých užívateľov sú takmer neznámou značkou. Poľský výrobca si však na ich výrobe a neustálom zdokonaľovaní dáva záležať. Najmä si zakladá na spoľahlivosti, funkčnosti a tiež modernom dizajne.

Všetky vysávače Zelmer

Pokiaľ ide o typy vysávačov, ktoré Zelmer ponúka, môžeme ich rozdeliť celkom na tri skupiny. Tou prvou sú tradičné vysávače, kde nájdete také skvosty ako Experta na koberce, Bojovníka so zvieracími chlpmi, Priateľa všetkých alergikov, Majstra veľkosti, Experta na rýchle upratovanie atď.

Pod každým týmto označením sa skrýva určitý model vysávača. Druhou skupinou sú staršie modely, kam sa radia typické vreckové a bezvreckové vysávače, prípadne kombinácia oboch tzv. 2v1 a tiež EKO vysávače. Poslednou skupinou sú multifunkčné vysávače.

O značke Zelmer

Spoločnosť Zelmer vznikla roku 1951 v Poľsku. Na začiatku 80. rokov začala rozvíjať obchodný vzťah so západnou Európou a expandovala na európsky trh. V prvopočiatku sa Zelmer špecializoval na výrobu vysávačov, ktoré určite poznáte z reklám (Cobra, Jupiter atď.). Okrem pomocníkov na upratovanie podlahy, môžete pod touto značkou zaobstarať vstavané spotrebiče, ako napríklad varné dosky, mikrovlnné rúry, odsávače pár a ďalšie.

Zaobstaráte aj malé spotrebiče, ako sú kuchynské roboty, šľahače, grily, domáce pekárne atď. Dokonca sa dajú kúpiť hrnce a panvice, ale aj produkty, ktoré sú určené na starostlivosť o vlasy. Zaujímavosťou je, že produkty Zelmer sú vysoko kvalitné a spoľahlivé, čo dokazujú atesty kvality získané od významných inštitútov.

Vysávače Zelmer môžete nakúpiť v e-shope: Alza.sk

Podobné články, čo by vás mohli zaujímať


Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo