Vákuové pumpy

Vákuové pumpy pomáhajú zväčšovať pánske prirodzenie, mužský penis dokážu doslova napumpovať. Vďaka tomu dôjde k oveľa väčšiemu prekrveniu, čo ovplyvní nielen jeho veľkosť, ale aj tvrdosť. Druhým typom sú vákuové pumpy určené ženám, používajú sa na zväčšenie prsných bradaviek, ale aj malých a veľkých pyskov ohanbia.

Zatiaľ čo vákuové pumpy majú ženám poskytnúť rozkoš a skvalitniť pohlavný styk, pumpy určené mužom sa používajú aj ako prevencia pri erektilnej dysfunkcii a odporučiť ju môže aj lekár.

V súčasnej dobe je na trhu niekoľko podôb tohto výrobku, vyberať môžete medzi farebnými, automatickými, pumpami s balónikom či s pumpičkou. Aj ženy môžu vyberať medzi niekoľkými typmi týchto púmp. Pri výbere by vás potom mal okrem určenia zaujímať aj výrobný materiál, spôsob ovládania, ďalšie funkcie, kvalitný výrobca a pochopiteľne aj obstarávacia cena.

Porovnať ceny vákuových púmp

Určenie

Každá vákuová pumpa funguje na princípe podtlaku vzduchu alebo vody. Mení sa však podoba výrobku v závislosti od toho, či ide o pumpu určenú mužom alebo ženám.

Pre mužov

Pumpa pre mužov je zložená z valca, ktorý sa nasadí na penis, druhú časť tvorí odsávanie, ktoré má niekoľko podôb. Kúpiť môžete manuálne ovládanú pumpu, kde sa o nafukovanie postará balónik, alebo pumpička.

Drahšie pumpy sa ovládajú elektronicky. Tu nechýba ani funkcia vibrácií alebo je súčasťou pumpy tlakomer. Súčasťou pumpy môže byť aj manžeta, ktorá sa na pens navlieka ešte pred samotným pumpovaním. Krúžok sa postará o to, aby nedochádzalo k ochabnutiu stoporenia.

Používanie vákuovej pumpy má aj množstvo pozitívnych dopadov na cievy penisu. Tie sa pri pravidelnom používaní rozširujú a zaktivujú, čím dôjde k obnoveniu bezproblémovej erekcie. Aby bolo používanie bezpečné, je nutné používať pumpu 1 x denne po dobu 5 minút.

Pre ženy

Ženy majú hneď niekoľko typov vákuových púmp, vyberať môžu medzi pumpou vhodnou na dráždenie pŕs, bradaviek, vulvu alebo klitoris. Tieto pumpy prekrvia jednotlivé časti tela a ženy sa vďaka nim pripravia na súlož. Výrobky sú obzvlášť vhodné pre tie, ktoré majú problémy so zníženou citlivosťou alebo vzrušením.

  • Pumpy na prsia – kúpiť môžete pumpu na jedno aj obe prsia. Vďaka podtlaku prsia zväčšia svoju veľkosť a prsia sú oveľa citlivejšie. Mnohým ženám dopomohlo pravidelné používanie pumpy k viac spevneným a väčším prsiam. Bohužiaľ tento blahodarný vplyv si nemôžu užiť všetky ženy.
  • Pumpa na bradavky – prsné bradavky patria medzi erotické zóny. Muži sa s nimi radi hrajú, vďaka čomu sa bradavky zväčšia, čo ženám prináša potrebné vzrušenie. O to isté sa však môže postarať aj vákuová pumpa.
  • Pumpa na vulvu – väčšia pumpa úplne prekryje vonkajšie genitálie. Vďaka podtlaku sa výrazne zväčšia malé aj veľké pysky ohanbia. Toto prekrvenie sa postará o dokonalé vzrušenie a ženy si pohlavný styk skutočne do sýtosti užijú.
  • Pumpa na klitoris – klitoris sa vďaka podtlaku obnaží, výrazne zväčší a sú aj oveľa citlivejšie. Tieto pumpy si kupujú predovšetkým ženy, ktoré majú problémy s dosiahnutím klitorálneho orgazmu.

Materiál

Vákuové pumpy sa vyrábajú z rôznych materiálov. Najlacnejšie výrobky bývajú vyrobené z plastu v rôznej kvalite. Kvalitnejšie pumpy sa vyrábajú z termoplastického elastoméru alebo silikónu. Tieto pumpy sú kvalitnejšie, komfortnejšie a drahšie. Silikón je však materiál, ktorý môže niektorým spôsobovať nepríjemné alergie. Preto si najskôr overte, že vám silikónová pumpa nespôsobí žiadne zdravotné problémy.

Používanie

Mužské vákuové pumpy môžu byť vodné alebo vzduchové.

  • Vzduchová – do valca pumpy sa zasunie penis a potom sa ručným alebo elektronickým pumpovaním zväčší jeho veľkosť. Pred vysunutím je nutné pomocou ventilu tlak z pumpy uvoľniť. Súčasťou vzduchových púmp býva aj erekčná manžeta.
  • Vodné – do valca vodnej pumpy je nutné naliať vodu a potom pomocou pumpičky vzduch vypustiť. Výhodou vodných púmp je dlhodobejší efekt na zväčšenie aj prekrvenie penisu.

Značku

Vákuové pumpy sú k dostaniu v špecializovaných predajniach, ale pohodlne si ich môžete kúpiť aj z domova. Výhodou je, že si s množstvom výrobku v kľude vyberiete tú správnu pumpu pre vás a potom už budete iba očakávať jej diskrétne doručenie.

Vákuové pumpy totiž patria medzi tovar, ktorý nie každý nakupuje bez uzatvorenia. Na trhu sú vákuové pumpy pre mužov a ženy zastúpené značkou California Eotic, You2Toys, Sexy Elephant, Bad Kitty a ďalšie.

Cena

Cena vákuových púmp pre ženy aj mužov je porovnateľná. Najlacnejšie sú manuálne ovládané pumpy, ktoré je možné kúpiť od necelých 22 eur. Za kvalitnejšiu manuálnu pumpu zaplatíte okolo 43 eur. U týchto púmp môžete využívať aj vibrácie. Najdrahšie sú elektronicky ovládané pumpy, tu sa cena pohybuje okolo 86 eur.

Porovnať ceny vákuových púmp

Údržba

Údržba vákuovej pumpy nie je nijako zložitá. Po použití sa odporúča pumpu iba prepláchnuť. Nástavce aj erekčný krúžok je možné omývať aj mydlovou vodou. Vzhľadom k väčšiemu počtu vákuových púmp je vhodné u každého výrobku pred po použití prečítať manuál výrobcu, kde by mal byť správny postup údržby podrobne popísaný.

Otázky a odpovede

Ako vybrať správnu veľkosť pumpy pre mužov?

Vákuové pumpy sa vyrábajú v jedinej univerzálnej veľkosti, dĺžka podtlakovej nádoby je okolo 30 cm. Tomuto parametru sa teda pri výbere pumpy venovať nemusíte. Vákuová pumpa by mala bez problémov sadnúť na penis každej veľkosti. Kúpiť je však možné aj pumpy, ktoré majú hneď niekoľko návlekov rôznych veľkostí.

Ako začať s používaním pumpy?

Ženy a muži, ktorí s touto pomôckou ešte len začínajú, by nemali pri prvom použití dôjsť až k maximálnemu podtlaku. Postupovať by ste mali šetrne ak najvyššiemu možnému podtlaku by ste sa mali prepracovať postupne.

Preháňať by ste to nemali ani s časom, po ktorý budete pumpu používať, v začiatkoch sa odporúča neprekračovať dobu 10 minút. Akonáhle budete skúsenejší, môžete pumpu používať dlhšie, odporúčaná doba by však nemala prekročiť 30 minút.

Sú vákuové pumpy vhodné pre všetkých?

Vákuovú pumpu my nemali používať tí, ktorí majú problémy so poruchou krvnej zrážanlivosti alebo užívajú lieky na riedenie krvi. Vhodná nie je ani pre osoby, ktoré sa liečia s vysokým krvným tlakom, alebo sa u nich vyskytuje riziko so vznikom trombózy.

Záver

Vákuová pumpa je erotická aj zdravotná pomôcka, ktorá funguje vďaka podtlaku. Mužom pomôže so zväčšením penisu a dopomôže k jeho väčšej tvrdosti. Ženám poskytne rozkoš pri saní bradaviek, pŕs, klitorisu alebo vulvy. Či už vyberáte pumpu za akýmkoľvek účelom, vždy preferujte kvalitné výrobky vyrobené zo zdravotne nezávadného materiálu. Pri výbere sa zamerajte iba na výrobky známych značiek.

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Zdroje: www.wikipedi.org, www.69shop.sk

Ako sa vám páči tento článok? Pomohlo vám to?

​​

Pridať komentár

Recenzer.sk
Logo